Куди піти на вихідні: ТОП-10 варіантів відпочинку на 4–6 березня у Луцьку

news

Як і де провести перші вихідні весни? Інформаційний портал «Волинь.info» знову підібрав для вас найцікавіші варіанти. Не сидіть вдома – поряд багато цікавого!

  1. Шевченко очима сучасних людей

Всі, хто захоплюється творчістю Шевченка, не пропустіть сьогодні, 4 березня, цікавий захід. У меморіальній експозиції «Шевченківська світлиця Миколи Куделі», що є сектором Волинського краєзнавчого музею, проведуть  історичну годину «Сучасний Шевченко». Захід приурочений 202-ій річниці від дня народження Т. Г. Шевченка. Будуть розмовляти про сприйняття творчості Шевченка у наші дні. Твори ці зараз особливо актуальні, коли йде боротьба за українську незалежність. Адреса проведення – вул. Шопена, 20. Початок – о 12:00.

  1. Без ліміту…

Вечір п’ятниці скасуйте собі всі обмеження та відпочивайте на повну. Тим більше, що у «ЛучеSk-паб» їдуть безлімітні хлопці – гурт «No limits». Початок – о 20:00. Телефон для довідок – 099 540 55 35.

  1. Подвійний ефект

Не вірте, коли кажуть «у п’ятницю не можна сміятись». Ще й як можна. Тим більше, що сьогодні вас зібрались веселити «Сміх.UA». Хлопці збираються на теплий вечір у «Карабасі Барабасі» з нагоди святкування своєї річниці та Міжнародного жіночого дня. Отож, позитив та теплі вітання усім жінкам забезпечені. Вхід – 30 грн. Початок – о 20:00. Телефон для довідок – 066 600 400 2.

  1. Подаруйте надію!

У суботу всіх небайдужих запрошують на благодійний вечір романсу «Знов весна, знов надії…». Виступатимуть солісти-вокалісти та мистецькі колективи. Усі кошти, виручені за квитки, будуть передані на лікування волинському музиканту, учаснику гурту «Дайте спокій» Сергію Ленартовичу, якому діагностували рак наднирникової залози. Місце проведення – Палац культури міста. Початок – о 16:00.

  1. Львівські гості

Завтра, 5 березня, до Луцька завітає гурт зі Львова «Шосте чуття». Виступатимуть хлопці у «ЛучеSk-пабі». Вхід – безкоштовний! Початок – о 20:00. Телефон для довідок – 099 540 55 35.

  1. Акустичний вечір

Вечір суботи пропонуємо провести разом із легендарною співачкою Луцька Галиною Конах та гітаристом Слепом. Разом вони презентують вам акустичну програму в «Кораблику». Супер-лірика, замішана на джазових інтонаціях та величезний професійний рівень обох музикантів на сцені створять для вас фантастичний вечір. Початок – о 21:00.

  1. Знову в школу?

Бажаєте навчитися чогось корисного? Тоді вам знову в школу. Пам’ятаєте університет, що працював на майдані? Він їде до Луцька! Якщо вам потрібні знання про громадянське суспільство, як контролювати місцеву владу, надихнутися на нові ідеї, тоді приходьте у суботу та неділю на вул. Шопена, 11. Діятиме школа свідомого громадянина із 10:00 до 17:00. Телефони для довідок – 050 338 88 43, 068 538 17 87.

  1. Музика для душі

У неділю радимо відвідати Кафедральний костел Петра і Павла. Там відбуватиметься концерт духовної музики камерного хору «CONSONANCE». Початок – о 18:00.

  1. На виставку!

Вихідні – чудова можливість відвідати художню виставку «Святині України-Руси». Виставка стартувала 2 березня і діятиме до 2 квітня. Тут експонується творчість Леоніда Гопанчука, у якій він відтворив святі місця України. Місце проведення – вул. Шопена, 20. Телефон для довідок – (0332) 24-75-82.

  1. Які вони, жінки?

Рекомендуємо побувати на ще одній виставці – під назвою «Жіночі портрети». Художник Леонід Литвин зобразив різних жінок, і кожна з них особлива. Працює виставка у Галереї мистецтв Волинської організації національної спілки художників України (вул. Лесі Українки, 24 а).

Підготувала Мар′яна Метельська

0 Комментариев