Кримчани формують власний батальйон

news

Лідер громадянської акції з блокади Криму Ленур Іслямов розповів, як формується новий добровольчий кримськотатарський батальйон і повідомив про його цілі. Про це він розповів Українській правді.

У батальйон “Крим”, який формується в Херсонській області, записалося вже близько 250 чоловік. За словами Іслямова, всього туди планують набрати до 580 чоловік. Моделлю для формування батальйону був обраний так званий натовський формат.

Вступити до його лав можуть не тільки кримські татари, але все ж кістяк планують скласти саме з них. За словами активіста, швидше за все, батальйон буде функціонувати в структурі Національної гвардії.

Завданням батальйону активісти поставили зміцнення і підтримку правопорядку в регіоні.

“Ми не повинні далі втрачати ніяких територій. Ми повинні повертати території. Ми повинні бути готові до того, що як тільки Крим звільниться – а ми його будемо звільняти … – і далі будемо вже всередині Криму правопорядком займатися”, – каже активіст.

Іслямов також зазначив, що хотів би бути один з командирів цього батальйону. Іслямов також підтвердив, що кримські татари розробляють схему морської блокади Криму.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев