Кредити для ВПО та осіб, які проживають у зоні бойових дій, буде реструктуризовано

news

Уряд України погодив обов’язкову реструктуризацію кредитів для ВПО та осіб, які проживають у зоні бойових дій

Є дуже непогані новини для внутрішньо переміщених осіб або осіб, які проживали чи проживають на території бойових дій і мають проблеми з кредитами.

Як розповів Назаревич Любомир Мечиславович, у його практиці постійно виникають питання про те, що взято кредит, але бізнес знищено або, скажімо, взяли кредит на побутові потреби і змушені люди були залишити житло або виїхати за межі України.

Уряд нарешті вирішив відреагувати на ці проблеми та підтримав ряд законопроектів, згідно яких встановлюється обов’язкова реструктуризація для фізичних осіб позичальників, які отримали в банку кредити на споживчі потреби.

Реструктуризації отримують внутрішньо переміщені особи або особи, які проживали чи проживають на території, де ведуться бойові дії. Крім того, пропонується встановити обмеження, згідно якого колектори не мають права турбувати такі категорії громадян впродовж воєнного стану та впродовж 30 днів після закінчення воєнного стану.

Також уряд підтримав зміни до податкового кодексу, згідно яких отримані доходи людини внаслідок такої реструктуризації не оподатковується.

 

Матеріал підготовлено за інформацією:

Назаревича Любомира Мечиславовича, ФОП «Діяльність у сфері права».

Правова допомога та консультації в цивільних справах 

м.Луцьк

Тел/вайбер  097 38 58 658

 

 

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев