Кредити без відмов: маркетинговий прийом або реальність

news

Граючи на невдалому досвіді українців щодо отримання кредиту в банку, багато МФО йдуть на маркетингові хитрощі. На кожному другому рекламному носії написано, що видача позик здійснюється без відмов чи з мінімальними перевірками. Які потрібно дуже постаратися, щоб не пройти. Чи це так, і що ховається за безвідмовним кредитуванням.

Мінімум перевірок = максимум відсотків

Насамперед простота і доступність грошових позик обернено пропорційні відсоткам за їх використання. У мікрофінансових компаній ще більше витрат, ніж у банків, пов’язаних із поверненням виданих коштів. Для того, щоб утримувати штат співробітників, та отримувати прибуток від фінансової діяльності, мікрофінасові організації видають онлайн кредити щонайменше під 365% річних. Деякі компанії, які спеціалізуються саме на кредитах без відмови, мають відсоткову ставку до 5% на день. Рекомендуємо уважно читати кредитний договір з усіма умовами перед підписанням.

З чим пов’язано твердження про відсутність відмов

Більшість МФО пояснюють маркетинговий хід із кредитуванням без відмов тим, що вони видають позики тим верствам населення, яким не видають банки. Наприклад, банк ніколи вам не дасть кредиту, якщо ви безробітний. Працевлаштовані неофіційно – це той самий безробітний, а в Україні це кожен третій. Також МФО охоплюють такі вікові рамки, як з 18 до 25 років і понад 60. Які банки, через високі ризики неповернення, навідріз відмовляються кредитувати.

Чи насправді онлайн кредити такі безвідмовні

Незважаючи на більш широку потенційну аудиторію та мінімальний набір документів для отримання кредиту на картку, вам можуть відмовити. У яких випадках вам відмовлять навіть у МФО:

  • Неповнолітні. Якщо ви не досягли 18 років, то вам точно відмовлять. Договір, укладений між кредитором та неповнолітнім позичальником, юридично нікчемний.
  • Погана кредитна історія. Якщо ви у списку злісних неплатників, то можливість отримати кредит майже нульова.
  • Виконавчі провадження. Якщо за вами тягнуться діючі виконавчі провадження, то вам 100% не дадуть грошей ніде. Розгляньте у цьому разі ломбарди.

Найбільше шансів кредитуватись без відмови у підприємців. За статистикою фізична особа – підприємець – найбільш сумлінний позичальник. Якщо ви відповідаєте цьому критерію, то взяти кредит у мікрофінансової організації вам не складе труднощів. А за наявності частки везіння та хорошими фінансовими показниками за останній рік, то й у банку.

Джерело – https://bizpozyka.com/kredit-bez-otkaza-onlajn-na-kartu.

Автор статті: Спеціально для ВолиньІнфо

0 Комментариев