Кредит без довідки про доходи: умови отримання та процедура оформлення?

news

Кредит може стати справжньою паличкою-рятівницею, якщо необхідні гроші для розв’язання проблем та на вирішення важливих питань, пов’язаних зі здоров’ям, матеріальними або іншими особистими справами. Але позика не є меценатством і завжди видається за певних умов. Зокрема кредитна установа має право перевіряти фінансову спроможність клієнта. Тому існують кредити різних типів, в тому числі відповідно до вимог до покриття ризиків з боку позичальника.

Де можна оформити кредит без довідки про доходи?

Якщо потрібен кредит, слід бути готовим до ретельної перевірки з боку кредитної установи. Більшість банків перевіряють потенційного позичальника щодо його платоспроможності, оскільки фінансові гарантії – це основа покриття ризиків.

Проте не завжди клієнт може надати офіційні документи, які б підтверджували його здатність погасити борг у встановлені строки. При цьому зрозуміло, що відсутність довідки про доходи аж ніяк не означає низький фінансовий рівень позичальника.

Тієї ж думки дотримуються МФО (мікрофінансові організації), які надають позики без необхідності звітуватися щодо платоспроможності. Ресурс https://finx.com.ua/credit-bez-spravki-o-dohodah є чудовим прикладом, як взяти кредит без довідки про доходи.

Як оформити позику без перевірок?

Кредит від МФО називається мікропозикою (або кредитом на карку банка). Головна особливість мікропозики полягає в тому, що її можна оформити віддалено (тобто онлайн) через Інтернет. Для цього необхідно відповідати наступним вимогам:

  • бути повнолітнім громадянином України;
  • не бути судимим;
  • мати на руках паспорт, ІПН та банківську картку;
  • карта банка має бути актуальною за строком дії, а банк – підпорядковуватись НБУ.

Сама процедура оформлення не є складною. Для подачі заявки необхідно:

  • розрахувати умови кредитування, скориставшись калькулятором на сайті;
  • зареєструватися на сервісі, вказавши всі необхідні дані (паспорт, ІПН, реквізити банківської картки);
  • надіслати заявку та дочекатися відповіді.

Після затвердження кредиту вам передзвонять і запропонують відвідати найближче відділення МФО. Після підписання договору позикові кошти будуть зараховані на банківську картку, яка була вказана під час реєстрації.

Таким чином, можна отримати кредит без довідки про доходи, без перевірки кредитної історії, тим більше без поручителів та застави майна. Зробити це можна максимально швидко та зручно (оформлення – вдома, отримання – невдовзі після підписання документів в офісі), протягом кількох годин.

0 Комментариев