Кращий ґрунт для розсади: що додавати в ґрунт для хорошого врожаю

news

Саме в цей час городники розпочинають готуватися до нового сезону садово-городніх робіт. І важливою частиною цієї підготовки є розсада.

Якщо посіяти насіння в ящику або горщику, то на момент висадки у відкритий ґрунт у вас вже будуть міцні саджанці. Це не гарантує 100-відсоткового результату, зате значно прискорить процес вирощування врожаю. Щоб сходи були здоровими та сильними, ви повинні підібрати найкращий ґрунт для розсади.

Більшість воліє купувати вже готовий ґрунт у магазині. Виробники запевняють, що їхня земля багата на всі поживні речовини, такі необхідні молоді пагони. Але чи так насправді гарний покупний ґрунт? Відповідь ви знайдете нижче. А ще дізнаєтесь, що найкраще додавати в ящик із розсадою, щоб у майбутньому отримати гідний урожай. Особливо актуально для томатів, паростки яких мають бути максимально міцними.

Який ґрунт для розсади підходить краще

Купуючи землю для рослин у пакетах, ви фактично берете кота в мішку. Нам невідомо, звідки цей ґрунт, що в ньому є присутнім і чи відповідає реальний склад етикетці. У результаті висаджене насіння може пропасти.

Ще один важливий нюанс, пов’язаний з покупним ґрунтом, — походження тих корисних речовин. Існує велика ймовірність, що вони створені промисловим шляхом із використанням хімічної сировини.

Приблизно через 1-2 місяці ґрунт стає порожнім. Без додаткового підживлення рослинам не вижити.

Експерти стверджують, що ґрунт для розсади найкраще взяти із городу. Так ви напевно знатимете, наскільки вона хороша. До того ж після висаджування рослина швидше адаптується до нових умов.

Як підвищити родючість ґрунту

Навіть якісна земля потребує добрив. У нашому випадку ідеально підійде натуральна сировина. Додайте в грунт, взятий з городу, гілки, що перепріли, і листя. Городники радять компостну яму, в якій і зберігатимуться (і перегниватимуть) зібрані восени запаси.

Якщо такої заготівлі у вас немає, тоді купіть у спеціальному магазині мох. Він теж добре удобрить землю, до того ж довше зберігатиме вологу в ящику.

Таким чином, ви зможете створити для молодих рослин відповідні умови. Розсада досить зміцніє, перш ніж потрапить у відкритий ґрунт. А хороша витривалість – це вже половина успіху. Тепер ви знаєте, як вибрати найкращий ґрунт для розсади. Швидше за все, вас зацікавить і підживлення з пива. Працює на всі сто!

0 Комментариев