КПП “Зайцеве” і “Новотроїцьке” закрили через обстріли бойовиків

news

Повідомляє gazeta.ua

Через провокативні обстріли із тимчасово неконтрольованої території у п’ятницю було призупинено пропуск осіб та транспортних засобів на контрольних пунктах “Зайцеве” та “Новотроїцьке”.

Про це повідомляє Держприкордонслужба України.

“Через провокативні обстріли із тимчасово неконтрольованої території у п’ятницю було призупинено пропуск осіб та транспортних засобів на контрольних пунктах “Зайцеве” та “Новотроїцьке”, що призвело до черг та збільшило час очікування в перетині лінії розмежування”, – йдеться у повідомленні.

Держприкордонслужба закликає громадян, які перетинають лінію розмежування, бути організованими, не створювати скупчення та слідувати в порядку черги.

У суботу вранці на КПВВ “Зайцеве” та “Георгіївка” на оформлення очікувало близько 580 та 100 транспортних засобів, які прямують на виїзд до неконтрольованої території, а на в’їзд 500 та 100 відповідно. Менші черги автівок спостерігаються на КПВВ “Новотроїцьке” та “Гнутове”: 220 та 30 транспортних засобів на виїзд та 200 і 70 на в’їзд відповідно.

Нагадаємо, 20 листопада в черзі на контрольно-пропускному пункті “Зайцеве” помер чоловік.

Жителі Донбасу подали петицію президенту України проти черг на пунктах пропуску. Вони аргументують це тим, що через довгі черги і відсутність будь-яких умов перебування порушують права людини.

Автор статті:

0 Комментариев