КП “Луцькводоканал” закликає жителів Боратинської територіальної громади та мешканців Луцької громади не витрачати питну воду на полив городини

news

Різке збільшення обсягів використання питної води, особливо зафіксоване межах Боратинської громади, може призвести до перебоїв із водопостачанням та до пониження тиску води в мережі. Адже з такими темпами витрачання вода просто не встигає проходити необхідні ступені підготовки і набору в резервуарах.

Наголошуємо, що питна вода не призначена для поливу городини і постійного зрошування газонів. Для таких цілей використовується вода зі свердловин. В іншому випадку недобросовісне зловживання водними ресурсами може негативно вплинути на громаду Луцька і Боратина. Якщо власники домоволодінь не скоротять витрати питної води на масовий полив газонів і городів, виникне необхідність в обмеженні водопостачання, зокрема в напрямку приватної забудови Боратинської громади.

Звертаємось до усіх мешканців Луцької та Боратинської громад – стежте за витрачанням водних ресурсів, завжди вчасно вимикайте крани, контролюйте рівень подачі води, не використовуйте водопровідну воду для поливу городів, садів, квітників і газонів. Просимо з розумінням поставитися до ситуації, спричиненої спекою та не створювати незручностей інших мешканцям громади.

 

 

0 Комментариев