Корисні доробки: Як запропонувати свій винахід для потреб ЗСУ

news

Українці дуже працьовита та талановита нація. Робота яких не лише тримає економіку, а й може допомогти Збройним силам України 

Представник Центрального воєнно-наукового управління Генерального штабу Збройних Сил України полковник Володимир Коцюруба розповів про те, як українцям можна запропонувати свої винаходи для потреб ЗСУ.

На брифінгу, присвяченому механізму оцінки та впровадження винаходів та інновацій, які застосовуються в секторі безпеки та оборони, він сказав, що для реалізації концепції інноваційної діяльності ЗСУ створено управління інноваційних проєктів.

Читайте також Хто з волинян не підлягає бронюванню від мобілізації: Звіряємо список професій у Генштабі ЗСУ

Володимир Коцюруба розповів, що механізм працює таким чином: 

  • Будь-яка фізична або юридична особа може подати свою ідею, свій проєкт на дві платформи: або на Brave 1, або на VIP (Verification of Innovation Projects), що є платформою Генерального штабу ЗСУ;
  • Потім, протягом однієї-двох діб, створюється експертна комісія, яка оцінює проєкт.

Якщо проєкт отримує «низький» або «середній» рівень, то, за допомоги представників Генерального штабу ЗСУ, здійснюється супроводження і налагоджується взаємодія з Фондом розвитку інновацій. Після цього Фонд приймає рішення стосовно виділення гранту для підтримки інноваційного проєкту.

Читайте також Понад два мільйони гривень у двох валізах намагалися незаконно провезти через “Устилуг”

Якщо проєкт отримує «високий» рівень, то він надсилається до Міністерства оборони України, де здійснюється його подальше супроводження через компанію Укроборонпром. Надалі приймається рішення щодо постачання зразка озброєння для потреб ЗСУ.

Докладніше https://youtu.be/2e7TJgjAhZs

За інформацією: Генерального штабу ЗСУ 

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев