Конвеєрні лінії: призначення та різновиди

news

Конвеєри — це спеціалізоване обладнання, яке використовується на складах з метою забезпечення високої ефективності роботи. Вони дозволяють максимально швидко переміщати товари та вантажі до місця зберігання, а також видавати їх замовникам за потреби. За допомогою сучасних конвеєрних ліній можна автоматизувати більшість робочих процесів, а також унеможливити різні помилки, що виникають через людський фактор. Сучасні виробники пропонують клієнтам широкий асортимент такого обладнання, тому перед покупкою необхідно визначитися з тим, які саме різновиди вам підійдуть.

Конвеєрні лінії, які сьогодні представлені на ринку, мають відносно малі габарити, тому їх можна встановити навіть у невеликих приміщеннях. Вони працюють максимально тихо та споживають мінімум електроенергії. Як правило, вони є модульними, що дозволяє модернізувати наявні системи та масштабувати їх. Конвеєри підбираються з урахуванням розмірів та особливостей приміщення, кількості вантажів, що переміщуються, їх габаритів та інших параметрів. Саме тому дуже важливо правильно вибрати потрібне обладнання — будь-яка помилка призведе до зниження ефективності виробництва.

Різновиди виробів

Всі конвеєри можна поділити на два типи: з тяговим механізмом та без. Перші вважаються найпопулярнішими та практичними. До них належать:

  1. Універсальні стрічкові моделі. Робочою поверхнею в них є стрічка з полімерного матеріалу. Вона рухається по колу, завдяки чому відбувається пересування вантажів. Такі моделі підходять для транспортування як харчових, так і промислових товарів. Напрямок руху стрічки може змінюватися. Вона рухається як по горизонталі, так і у похилих площинах.
  2. Роликові моделі. Як робочі елементи в них виступають спеціальні циліндри-ролики. Вони можуть бути пасивними та активними зі спеціальним електроприводом. Товари по ним можуть переміщатися тільки по горизонталі. Роликові конвеєри є модульними, стандартна довжина секцій сягає 2 метрів.
  3. Ланцюгові моделі. Вважаються найміцнішими та найнадійнішими. За принципом роботи схожі на стрічкові, але можуть працювати у надскладних умовах. Їх використовують на низькотемпературних складах, при транспортуванні важких вантажів та ін.
  4. Спіральні моделі. Подібне обладнання дозволяє переміщати  вгору або вниз залежно від потреби. Воно відрізняється високою ефективністю (за годину можна перемістити до 3 тисяч одиниць товарів) та компактністю.
  5. Вертикальні конвеєри. Дозволяють переміщувати грузи (палети, ящики) на потрібну висоту. Таке обладнання використовується на багаторівневих складах.

Сучасні виробники пропонують покупцям й інші різновиди конвеєрних механізмів із приводом, але саме ці вважаються найефективнішими. Не менш поширені моделі без приводу. Вони працюють під дією законів фізики (зокрема, йдеться про гравітаційні системи). Сучасні конвеєрні системи дозволяють переміщати на будь-які відстані не просто штучні товари, а й конверти, пакети, палети, ящики та ін.

Де можна купити

Якщо ви хочете придбати якісне та сучасне конвеєрне обладнання, яке допоможе підвищити ефективність використання складу, рекомендуємо звернутися до компанії KAPELOU. Вона займається створенням систем будь-якої складності, які дозволяють значно підвищити швидкість обробки товарів.

Отримати детальні консультації з будь-яких питань ви можете у менеджерів компанії. Вони допоможуть вам підібрати необхідне обладнання, а також розкажуть про плюси та особливості різних систем. KAPELOU дає офіційну гарантію на свої товари, а також займається пусконалагоджувальними роботами та подальшим обслуговуванням техніки.

0 Комментариев