Коли «дорожники» з Іваничівщини отримають понад 80 тисяч гривень заробленого?

news

Працівники Іваничівської дорожньої дільниці з грудня 2015 року по лютий 2016 року – без зарплати. Людям боргують понад 80 тисяч гривень! Шукати підтримки  робітники  прийшли на прийом до свого народного депутата Ігоря Гузя. Бо вже знають: він завжди вникає в проблеми громад і робить реальні дії, щоб допомогти.

Про це повідомляє прес-служба Ігоря Гузя.

Оскільки йдеться про заборгованість «Волинського облавтодору» — дочірнього підприємства ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України», питання потрібно вирішувати на державному  рівні. Нині майже в усіх підприємствах дорожньої  служби області така ж ситуація.

Вже днями народний депутат Ігор Гузь надіслав звернення до Міністра інфраструктури України Андрія Пивоварського та директора облавтодору Олександра Зінькова. У звернені обранець просить керівників профільних відомств повернути людям зароблене. «Три місяці не платять людям зарплати. А вже і березень минув. Ми не можемо допустити, щоб люди знову виходили на акції протесту і перекривали дороги, бо просто не мають за що жити», — коментує ситуацію Ігор Гузь.

За словами «дорожників», Іваничівським ДРП виконано робіт з грудня 2015-го по лютий цього року  на 380 тисяч гривень.

Цього тижня, для швидшого вирішення проблеми, з ініціативи нардепа запланована зустріч працівників Іваничівської районної дорожньої дільниці з керівництвом облавтодору, служби автомобільних доріг в області та профільного департаменту інфраструктури та туризму облдержадміністрації.

0 Комментариев