КНДР запустила балістичну ракету з підводного човна

news

Повідомляє korrespondent.net

Північна Корея в Японському морі запустила балістичну ракету з підводного човна (БРПЛ), але та не пройшла через товщу води, передає агентство Ренхап з посиланням на південнокорейського чиновника.

Він розповів, що КНДР запустила ракету типу KN-11 з підводного човна, однак ракета не змогла пробитися через шар води. Незабаром після пуску на поверхні моря було видно уламки ракети.

Останній раз Пхеньян запустив БРПЛ у травні. Тоді запуском “стратегічної” балістичної ракети керував лідер КНДР Кім Чен Ин.

У Міноборони Південної Кореї назвали пуск БРПЛ “дуже серйозним і тривожним” сигналом, хоча ракета піднялася над водою всього на 150 метрів.

Нагадаємо, 20 серпня Північна і Південна Кореї обстріляли одна одну на кордоні. Після тривалих і напружених переговорів Пхеньян і Сеул досягли угоди.

Раніше повідомлялося, що північнокорейському експерту з біохімічної зброї вдалося втекти до Фінляндії, забравши з собою інформацію про досліди, які в КНДР проводили на людях. Цю інформацію він планує оприлюднити.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев