Київське підприємство хоче відселити лучан від свого офісу

news

Відселити лучан або перекрити їм вікна новою забудовою хоче новий торгово-офісний центр на вулиці Лесі Українки. Однак депутати міськради відправили проект на доопрацювання.

Про це йшлося сьогодні, 1 грудня, під час засідання сесії міськради.

Представник приватного підприємства «КИЙ-Х» Ярослава Поліщук розповіла, що вони визначили, що хочуть будувати на вулиці Лесі Українки, 19. Це буде торгово-офісний центр, який закриє вікна сусідньому будинку. Підприємство планує відселити лучан, домовившись із ними – обіцяють взамін надати житло.

Однак у міськраді не поспішають із наданням дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Лесі Українки, 19а (площею 0,0112 га). Питання просто зняли з розгляду, аби його доопрацювати. Зокрема депутат Ігор Поліщук зауважив, що це вулиця Лесі Українки – це зона регульованої забудови, де і радянські часи навіть вікна і двері без дозволу не можна було міняти. Окрім того незрозуміло, де буде парковка. Депутат Наталія Бунда наголосила, що це обличчя міста і тому підприємство несерйозно ставиться, пропонуючи таку забудову на історичній вулиці.

62v 62b 62a 62

Автор статті: Мар'яна Метельська

2 коментарі