Кардіологічна операція, які виконують в кращих клініках світу відтепер доступна на Волині: ковельські медики спільно зі столичними колегами провели процедуру TAVI

news

Перша на Волині процедурa TAVI 

Про це повідомляють в Центрі дитячої кардіології та кардіохірургії (м. Київ).

Команда Центру дитячої кардіології та кардіохірургії (м. Київ) на чолі з Глеб Емец спільно із кардіохірургічною командою  Владимир Танский у Ковельське МТМО виконали процедуру TAVI – транскатетерну заміну аортальна клапана. 

Це сучасна операція, яку виконують у найкращих клініках світу, а відтепер вона доступна і людям на Волині  

Кардіохірург, завідувач відділення мініінвазивної кардіохірургії та транскатетерних процедур Гліб Ємець розповів: 

«У нашому Центрі з 2017 року ми розпочали такі операції – ставши піонерами в Україні. Ми раді ділитися досвідом та робити такі операції спільно з колегами на місцях аби сприяти розвитку сучасних технологій. Нещодавно ми були на Вінниччині і виконали цю процедуру там». 

Читайте також: На Волинь прийде “бабине літо”

Лікарі замінили аортальний клапан без зупинки серця через 3-х сантиметровий розріз. Тривалість операції на серці склала 2 години.

«Нашій пацієнтці 68-м років, вона страждала від критичного стенозу аортального клапана – вади серця, при якій один із основних клапанів майже не відкривається. Але зараз вона в стабільному стані і тепер попереду в неї здорове та повноцінне життя» – розповів завідувач кардіохірургічного центру Володимир Танський. 

«Окрім того, ми приємно вражені рівнем надання медичної допомоги у Ковелі – пацієнтам дуже пощастило, що їх здоровʼям опікується команда справжніх професіоналів» – додав Гліб Ємець. 

Столичні медики висловлюють подяку за ініціативу адміністрації Ковельської МТМО та Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України. Вони зауважили, що співпраця продовжується і обіцяє бути максимально ефективною.

Читайте також: Пиріг зі сливами 

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев