Кафе продало відео атаки на Париж за 50 тисяч євро

news

Повідомляє korrespondent.net

Журналістам стало відомо про те, що власник піцерії Cosa Nostra в Парижі продав виданню The Daily Mail відео нападу на свій заклад за 50 тис. євро. Про це з посиланням на французьке ТБ пише Укрінформ.

“Вісімнадцятого листопада британська газета The Daily Mail транслювала відео нападу на піцерію Casa Nostra на вул. Де ля Фонтен о’Руа в 11-му районі Парижа, зняте камерами спостереження. Жертвами цього нападу стали п’ятеро відвідувачів”, – зазначив телеканал Francetvinfo.

Про операцію нібито випадково дізнався журналіст Джаффар Аїт Авдья, який розповів у програмі Petit Journal на Canal+, що наступного після нападу дня став свідком переговорів власника закладу із журналістом з The Daily Mail.

За словами Авдьї, спочатку власник піцерії передав кадри поліції, яка встановила пароль на відео. Власник піцерії почав торгуватися з британським журналістом і пообіцяв знайти хакера для злому записів.

“Вартість відео стартувала від 12 тис. євро. Згодом сторони домовилися про продаж запису за 50 тис. євро. Після передачі запису жорсткий диск був знищений”, – зазначив журналіст.

У Франції 13 листопада прогриміли кілька вибухів і була стрілянина в шести кварталах Парижа. За офіційними даними, у терактах в Парижі загинули 129 осіб, ще 352 отримали поранення.

У центрі Парижа евакуюють людей через підозрілий пакет

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев