Із сварицевицької цегли будують споруди у всіх куточках України!*

news

Будівельна галузь не стоїть на місці, а постійно вдосконалюється.  Тому виробники цегли прагнуть тримати марку, не втратити свій авторитет.

Вони за основу роботи беруть набутий роками досвід й, ідучи в ногу з часом, постійно удосконалюються завдяки сучасним методам виготовлення цього будматеріалу. За кілька століть цегла підтвердила свою надійність та міцність.

Виготовлена вона з натуральної екологічно чистої речовини (глина, пісок, вугільні домішки), тому є абсолютно безпечною для здоров’я.

Про якість продукції ПП «Сварицевицька цегла» знають не лише на Рівненщині, Волині, а й на всій території України. Адже вона сертифікована й періодично проходить тестування у випробувальному центрі, де здійснюється об’єктивна оцінка її якості. Постійно розширюється й асортимент.Показується dachowki-ceramiczne_2.jpg

Очільник підприємства Олег Нечитайло розповідає, що уже багато років неабиякою популярністю у будівельників користується пустотіла цегла. Саме таку активно використовують майстри європейських країн для зведення споруд. Пустотіла цегла здатна до ефективного теплозбереження. Також вона досить легка, тому конструкції, муровані з неї, не несуть великого навантаження на фундамент. А завдяки порожнистій структурі вдається досягти найкращого кріплення між собою двох технологічних поверхонь.

Як окремий вид продукції, сварицевицький завод виробляє повнотілу цеглу, що досягає марки 200. Вона є вологостійкою, а також здатна витримувати високу температуру (до 800 градусів за Цельсієм). Таку цеглу будівельники обирають не лише для зведення стін і цоколів, а й для фундаментів.  

Все більше людей, будуючи свій дім, прагнуть, щоб він був не лише міцним та надійним, а й підкреслював індивідуальність господарів. Тому використовують стиль Баварія при зведенні стін. Цеглу різних відтінків, що необхідна для такої техніки кладки, також виготовляють у Сварицевичах. Окрім доступної ціни, вона ще й володіє чудовими характеристиками: низьке водопоглинання (а отже – морозостійкість), міцність, надійність. Відповідно, споруди з такої цегли будуть не лише оригінальними, вони не руйнуватимуться протягом багатьох десятків років.

Придбати високоякісну цеглу можна за адресою: Рівненська область Дубровицький район с. Сварицевичі. Детальнішу інформацію читайте на сайті www.svbud.biz.ua, а якщо виникатимуть запитання, їх можна задати безпосередньо Олегові Нечитайлу за  такими номерами телефонів: 099 91 29 172, 067 36 42 117.

0 Комментариев