Історичні пам’ятки Луцька відновлюватиме Євросоюз. ВІДЕО

news

У Луцьку запустили спільний проект з Європейський союзом щодо урбаністичних стратегій розвитку міста. Мета проекту – відновлення історичних пам’яток міста.

Про це повідомляє Громадське.Волинь.

За словами начальника відділу охорони культурної спадщини управління Луцької міськради Петра Троневича, цей проект є дуже важливим для Луцька, адже допоможе відновити деякі історичні пам’ятки міста. Він розрахований на три роки, протягом яких, спеціальна комісія, разом із міською владою та громадою, розроблятимуть проекти розвитку міста.

«Проект називається «Comus».  Розшифровується, як «Урбаністичні стратегії в історичних містах скеровані громадою». Він є важливим для середніх та малих історичних міст, які економічно занепалі і багаті на історичну спадщину», – зазначив Петро Троневич.

«Ми з допомогою спеціалістів з Євросоюзу зможемо реалізувати свої задуми. Ну, і, звичайно, з допомогою європейських коштів. Ще той проект важливий тому, що він ставить за мету – поєднати в цьому прагненні бажання оживити та відновити старе місто зусиллями міськради, фахівців і громади. Цей проект є підготовчий і не передбачає великих коштів. На Луцьк припаде приблизно сто тисяч євро», – заявив Троневич.

«Ми маємо виробити спільні позиції, в якому напрямку ми будемо працювати, з якими об’єктами працювати. Ми маємо розробити проектну документацію. Коли це все буде зроблено, тоді вже з допомогою представників ради Європи та Євросоюзу ми будемо шукати інвесторів на реалізацію цих проектів», – додав Петро Троневич.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев