Інвестиції в нерухомість: в чому головні переваги і які можуть бути ризики

news

Нерухомість є популярним інструментом для інвестування, до якого може звернутися кожна сучасна людина. Для цього підходить не лише власна, а й орендована площа. Об’єктом інвестицій можуть виступати як будинки, так і земельні ділянки, а також квартири. Інвестиції у нерухомість дозволяють отримати додаткове джерело доходу, для чого не потрібні додаткові вкладення після покупки. Достатньо перейти на сайт La Vida та ознайомитись із пропозиціями, які представлені в каталозі. Останній постійно розширюється, що дозволяє отримати максимум цікавих варіантів при кожній нагоді.

Актуальні варіанти для вкладення коштів

Як інвестувати у нерухомість? Варіантів для інвестування безліч. Можна вкладати гроші в будівництво на ранніх етапах, а потім перепродати об’єкт або придбати квартиру з ремонтом для подальшого здавання. Останній варіант цікавий для тих інвесторів, яким не потрібна швидка окупність. Оренда дозволяє отримати пасивний дохід протягом усього року. Таке інвестування у нерухомість дозволяє мінімізувати ризики. Відсоток буде невеликим, але повернути витрати та почати отримувати чистий прибуток можна буде вже через 3-5 років залежно від розташування та розмірів об’єкта.

Вкласти кошти можна в об’єкти, що купуються під ремонт. Це непоганий варіант для тих, хто може замовити комплексні роботи за більш низькою ціною. Купівельна ціна об’єкта буде нижчою, але додаткові витрати на етапі підготовки перед продажем або орендою серйозно зростають. За наявності досвіду в цьому форматі інвестування можна заробляти до 15 відсотків вартості об’єкта, але квартирою або будинком доведеться постійно займатися.

Інвестування у новобудови

Інвестування в новобудови є більш привабливим з погляду можливого прибутку варіантом. Найкраще вкладатися в той момент, поки об’єкт ще знаходиться на етапі закладки фундаменту. У цьому випадку забудовники пропонують найвигідніші ціни. В результаті можна серйозно заощадити, але завжди потрібно пам’ятати про ризики:

  • можливе банкрутство забудовника;
  • зсув термінів здавання об’єкта.

Сучасне законодавство захищає вкладників від ризику втратити свої заощадження під час інвестування. Практика показує, що вкладення коштів на етапі котловану дозволить скоротити витрати приблизно на 20 відсотків. Важливо пам’ятати, що у процесі будівництва вартість об’єкта росте паралельно.

Чи варто вкладати гроші у нерухомість? Все залежить від рівня досвіду інвестора, а також його амбіцій. У цьому сегменті є кілька напрямків, які дозволяють отримувати швидкий прибуток чи пасивний дохід. Якщо вирішено вкладатися в новобудови в Україні, то рекомендується ретельніше вибирати забудовника. Обов’язково треба перевірити наявну інформацію про нього, а також дізнатися, чи має компанія незавершені проекти або поточні судові розгляди. Корисно почитати відгуки про забудовника від його колишніх клієнтів.

Купівля комерційної нерухомості

Крім квартир, існують інші об’єкти, в які можна вкластися. Комерційні об’єкти можуть відрізнятися не лише за розташуванням або розмірами, але й за вартістю.

Якщо йдеться про інвестора-початківця, то для нього найкращим рішенням буде придбати невеликий офісний або торговий об’єкт. Це дозволить знизити ризики на першому етапі, а також отримати більше пропозицій щодо оренди. Не слід забувати про необхідність провести заміну комунікацій та встановити мінімальний набір техніки, щоб об’єкт став привабливішим для орендарів. Такий варіант відрізняється більш тривалим терміном окупності.

Автор статті: Сергій Ленкін

0 Комментариев