INTUI випустив новий сингл під назвою «Недосяжна», кліп до якого створено штучним інтелектом

news

INTUI анонсував випуск нової пісні під назвою “Недосяжна”. Кліп до трека створений повністю з допомогою штучного інтелекту.  

У своїй пісні INTUI розповідає нам історію про мрію, яка може здатись недосяжною, про те, як часто на шляху до неї потрібно покласти багато зусиль, праці та віддачі. Це як вишукана метафора нашого життя, де ніщо не дається легко, і кожен наш крок – це випробування, щоб досягти бажаного.

Це твір, що відкриває перед нами безмежні простори музичного творчості та поезії. Недосяжна” – це пісня, яка змушує нас замислитись про те, що наші мрії можуть бути складнішими, ніж ми очікували, але саме тоді ми повинні виявити свою внутрішню силу та відвагу, щоб продовжувати боротьбу” – поділився артист.

“Недосяжна” – це наступний етап його творчого розвитку INTUI та вражаючий приклад мистецтва з допомогою сучасних технологій.
Нагадаємо, недавно артист презентував альбом “ЗмІнИ”, котрий зібрав в собі всю градацію його творчості: від довоєнної романтики до актуальних на сьогодні пісень.

Трек “Недосяжна”ж змушує нас знову й знову боротись за свої мрії, незалежно від того, наскільки недосяжними вони здаються. “Недосяжна” – це пісня, яка залишиться з вами надовго та надихне на нові досягнення.

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев