Ігор Гузь разом з шахтарями ставить ультиматум міністру Демчишину

news

Ігор Гузь разом з шахтарями ставить ультиматум міністру Демчишину. Про це повідомили у прес-службі нардепа.

Народний депутат України, перебуваючи в окрузі, знову зустрівся з лідерами шахтарських профспілок, аби обговорити проблемну ситуацію, яка й досі залишається невирішеною у вугільній галузі. Хоча 12 із 30 млн грн гірникам боргу із зарплати вже виплатили, решта вимог, озвучені профільним міністерством на попередній зустріч з нововолинськими гірниками, так і не виконали.
Люди за сприяння Ігоря Гузя знову «просилися» на зустріч до міністра вугільної промисловості України Володимира Демчишина. У телефонній розмові урядовець повідомив народному депутату, що не бачить сенсу в черговій зустрічі.
Шахтарі передали народному депутату звернення, під якими підписалися всі профспілкові лідери. У ньому вони висловлюють свою позицію за призначення керівником ДП «Волиньвугілля» Михайла Борсука. І проти – уже призначеного 4 березня ц.р. Валентина Кисельова.
За словами профспілкових лідерів, Мінекології та Мінвуглепром блокує надання дозволів на розробку надр для шахт №1, №9 та «Бужанка». А це не дає можливості втілити в життя нову інвестиційну програму. Вони розповіли, наразі інвестором виступає китайська структура, що є п’ятою в світі з виготовлення спеціалізованого обладнання, яка і готова постачати до нововолинських шахт нове устаткування. Таким чином, це змогло б «оживити» вугільну сферу області.
Окрім вищезазначених проблем, досі не узгоджене кадрове питання на ДП «Нововолинський ремонтно-механічний завод». Все це також лишилося на рівні домовленостей і обіцянок від профільного міністра.
Також шахтарі та депутати райради просять в Ігоря Гузя відстояти перед міністерством передачу адміністративних будівель шахти №5 на баланс Іваничівської райради.
«Ми маємо колапс у вугільній галузі. Розумію, який це удар по економіці і соціальній сфері регіону. Я, як народний депутат, обраний громадою, буду й далі відстоювати інтереси шахтарів. Будемо «стукати» у двері доти, допоки нам їх не відкриють», – наголосив Ігор Гузь.

0 Комментариев