Ігор Гузь: при реформуванні управлінь Пенсійного фонду потрібно врахувати думку громади

news

При реформуванні управлінь Пенсійного фонду в Любомльському, Іваничівському, Шацькому районах та місті Нововолинськ потрібно врахувати думку громади. Так вважає народний депутат України Ігор Гузь. Повідомляє прес-служба нардепа.
До громадських приймалень нардепа та під час особистих зустрічей люди неодноразово звертаються з проханням посприяти тому, аби управління Пенсійного фонду не переносили із одного населеного пункту в інший через реорганізацію. За словами жителів, це призведе до низки незручностей, зокрема, проблем із доїздом та довгих черг у ПФУ.
Зокрема, йдеться про те, що згідно з Постановою Кабінету Міністрів України з лютого планується реорганізація управління Пенсійного фонду України Любомльського району шляхом приєднання до Шацького управління ПФУ.
Проти такої адмінреформи виступили самі мешканці Любомля. Ще у січні вони організували акцію-протесту, перекриваючи міжнародну трасу на півтори години. У Любомльському районі наразі налічується 10 тисяч пенсіонерів, а у Шацькому – лише 4 тисяч. Тим більше, деякі з них змушені будуть доїжджати з усього району задля того, аби звернутися за допомогою стосовно призначення чи виплати пенсій тощо.
Для вирішення питання народний депутат Ігор Гузь навіть організовував у Києві зустріч для волинської делегації з керівництвом Пенсійного Фонду України. Після чого заступник голови ПФУ Владислав Машкін здійснив робочу поїздку до районів та м.Нововолинськ. Він повідомив людям, що процес реформування пенсійних управлінь має вирішуватися на рівні області, а Київ їх в цьому підтримає.
Із відповідним зверненням народний депутат України Ігор Гузь звернувся до голови обласної ради Ігоря Палиці з проханням розглянути питання реорганізації управління Пенсійного Фонду України в області на сесії облради, враховуючи, при цьому, думку громади його виборчого округу №19.
«При створенні нової системи діяльності територіальних органів Пенсійного фонду України, на думку громади, більш доцільним є створення Любомльського та Нововолинського об’єднаних управлінь Пенсійного фонду України», – зазначається у документі.
Раніше лист з пропозиціями від народного депутата щодо розташування управлінь ПФУ в Любомльському районі та місті Нововолинськ був відправлений і Міністру соціальної політики України Павлу Розенку та Голові правління ПФУ Олексію Зарудному. В отриманій відповіді зазначається, це питання має також вирішувати місцева влада.
«Реорганізацію потрібно провести так, щоб для людей було якомога зручніше звертатися до Пенсійного фонду. Думку людей повинні врахувати», – зазначає Ігор Гузь.

0 Комментариев