Ідеальний осінній напій для покращення імунітету, який сподобається всім

news

Осінь приносить не лише похолодання, а й стреси, втому та різноманітні захворювання. Тому вчені назвали ідеальний напій холодного сезону, який дозволить зміцнити імунітет та покращити самопочуття.

Зниження температури повітря та дощі навряд чи допомагають організму залишатись у формі, тому восени варто ретельніше стежити за своїм раціоном та самопочуттям, щоб не занедужати. Втім, є й приємний спосіб зняти напругу та знизити рівень ймовірності захворіти. І йдеться не лише про какао та трав’яні чаї, а й про глінтвейн.

Саме гаряче вино зі спеціями та фруктами підвищує імунітет та має вдосталь антиоксидантів, що покращують кровообіг, знижують рівень поганого холестерину та позбавляють напруги.

Глінтвейн -і деальний напій осені - фото 356442

Глінтвейн -і деальний напій осені

Звісно ж, підійде не будь-яке вино, а саме сухе червоне натуральне. Не варто забувати і про кількість, адже у будь-якому випадку це алкогольний напій, який може завдати шкоди. Також медики нагадують про ідеальні спеції для вина, приміром, кориця та гвоздика. Вони поліпшують настрій та допомагають відновити якісний сон.

Джерело

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев