Ходитимемо пішки? Луцькі перевізники погрожують не виїхати на маршрути

news

З 11 листопада у Луцьку планово має запрацювати електронна система оплати проїзду. Сьогодні пасажири маршруток отримали інформацію, що 14 міських маршрутів можуть перестати працювати.

Оголошення про можливий не виїзд на маршрути перевізники розмістили у маршрутках. Так, в  оголошенні, надано перелік маршрутів, за якими автобуси перестануть їздити.

Це №1, 2, 3, 8, 9, 10, 11, 12, 16, 17, 19, 22, 26а, 32.

Як інформує Перший, у міській раді заявляють, що це саботаж з боку підприємців.

Директор луцького АТП 101701 Сергій Дьомін розповів «Першому», начебто це міська рада надіслала перевізникам попередження про розірвання договорів.

«Це повідомлення отримали основні перевізники Луцька. Розірвання договорів пов’язане з незгодою з умовами праці, які вони пропонують з 11 листопада. Наша робота стає просто невигідною – наше підприємство пів мільйона гривень повинно відраховувати оператору, який впроваджує систему електронної оплати проїзду. За нашими розрахунками, максимум за місяць перевізники збанкрутують», – переконує Сергій Дьомін.

У цей же час, у міській раді запевняють, що не пропонували перевізникам розірвати договори. Натомість йшлося про підписання договорів, які передбачають співпрацю не лише з міською радою, а й з оператором.

«Це саботаж перевізників впровадження електронного квитка. Впровадження триває з 2018 року, всі рішення проходять регуляторну процедуру, участь у якій беруть перевізники – всі зауваження враховуються. Це просто небажання показати свою виручку», – сказав заступник начальника управління транспорту та зв’язку Луцької міської ради Олександр Середа.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев