Хлопець з Волині мріє про власний музичний гурт

news

Цього симпатичного молодого хлопчину можна побачити на багатьох концертах та масових заходах, котрі відбуваються у нашому місті. За звуковим пультом, з гітарою чи сценічним реквізитом в руках 23-річний Андрій Борусевич завжди активний учасник дійства. Особливо гаряча пора для звукорежисера КМЦ у період новорічно-різдвяних свят.

Історію про талановитого юнака розповідає видання Слово Правди.

Андрій Борусевич зізнається, що не дуже вірить у гороскопи, хоча інколи і помічає певні збіги. Тож, хоча за східним гороскопом, Мавпи –  люди запальні, втім себе молодий чоловік вважає спокійним та урівноваженим, у той же час такі риси цього знаку, як артистизм та тяга до творчості – стовідсоткове попадання у ціль. Адже Андрій не уявляє свого життя без музики та сцени.

А почалось все тринадцять років тому, коли учень Бубнівської середньої школи вступив до Володимир-Волинської музичної школи з ініціативи його мами, яка також свого часу навчалась музиці, але не так і не втілила свою мрію в реальність. Гру на гітарі майбутній музикант опановував під керівництвом викладача Володимира Музиченка.  Нині Андрій анітрохи не шкодує, що таки послухався маму, адже музика настільки захопила хлопця, що стала невід’ємною частиною життя і його професією. Він не лінувався кілька разів на тиждень і в дощ, і у сніг долати відстань у п’ятнадцять кілометрів, аби вивчити нові акорди. Юний музикант уперто не випускав гітари з рук, адже вже тоді почав мріяти про власний гурт. Тож після закінчення школи продовжив вивчати музику та мистецтво у Волинському музичному училищі культури  та в інституті мистецтв у Луцьку.

Рік тому Андрій Борусевич влаштувався на роботу у культурно-мистецький центр на посаду керівника музичного гурту, а влітку разом зі старшим на рік братом Василем, викладачем музичної школи, та ще кількома  друзями-музикантами створив гурт «50х50», дебют якого відбувся на День міста. Грали музику у стилі фольк, переважно кавер-версії на музичні композиції таких відомих українських гуртів, як «Kozak System», « Mad Hads», «Моторолла», «ВВ» та інших. Хлопці встигли виступити на фестивалі «Перлина Заходу» у Нововолинську та ще на кількох заходах, однак, на жаль, гурт невдовзі розпався. Тож зараз Андрій планує збирати новий колектив. Двічі на тиждень разом з іншими місцевими музикантами відвідує репетиції, які відбуваються у культурно-мистецькому центрі.

Серед різних музичних напрямків найбільше Андрію до вподоби рок, причому стара – добра класика – «Scorpions», «AC/DC», «Metallica» тощо. Окрім музики, хлопець захоплюється їздою на мотоциклі. Хоча через поломаний сталевий кінь та брак час  поганяти по селу на двоколесому транспорті вже давно не випадало.

Окрім КМЦ, Андрій Борусевич має ще одне місце роботи за сумісництвом –  Турійська музична школа, куди їздить двічі на тиждень аби навчити грі на гітарі своїх шістьох учнів.

Наразі усі думки музиканта займає створення нового гурту. Найчастіше Андрій репетирує разом з хлопцями з місцевого гурту «Етнаterra» – Вадимом Музичуком та Дмитром Кошляцьким. Сподівається, що з цієї творчої співпраці щось таки вийде, адже влітку можновладці обіцяють профінансувати пісенний фестиваль «Володимир», котрий може стати хорошим стартом для музикантів-початківців.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев