Хімчистка подушок: необхідність чи розкіш

news

Повноцінний сон має важливе значення для нашого самопочуття. Одним з атрибутів комфортного відпочинку являються подушки. Від їх свіжості та чистоти залежить не тільки якість нашого сну, але й здоров’я. Якщо постільну білизну наші господині перуть регулярно, вважаючи, що цього достатньо, то нікому навіть не спадає на думку, що чим довше служить подушка, тим більшу небезпеку становить вона для здоров’я людини. Якщо ми спимо, уткнувшись обличчям в запилену річ, це точно не принесе нам користі. Тому потрібно періодично проводити чистку постільних речей.

Раніше господині намагалися справитися з проблемою самостійно, використовуючи підручні засоби. Проте такі старання були трудомісткими і не давали потрібного результату. Сьогодні розв’язати проблему допомагає хімчистка подушок. Зверніться до професіоналів, і ваші постільні речі максимально швидко засяють чистотою і свіжістю.

Чому потрібно чистити подушки

З часом у подушках розмножується велика кількість пилових кліщів. Вони живляться частинками відмерлого епітелію, якого так багато в нашому ліжку. Підвищена вологість і комфортна для кліщів температура людського тіла створюють сприятливі умови для їх розмноження. Постійний контакт людини з пилом ускладнює дихання, через що можуть розвиватися різноманітні хвороби, пов’язані з дихальними шляхами. Також така ситуація може спричинити розвиток алергічних реакцій.

Хімчистка допоможе позбутися секрету слинних, потових і сальних залоз, що виділяються шкірою людини під час сну. Процедуру потрібно проводити також після того, як людина перехворіла. Річ у тім, що в слині та мокротинні хворого міститься велика кількість хвороботворних бактерій. Увібравшись у наповнювач, ці мікроорганізми можуть стати причиною повторного зараження та рецидиву хвороби. З роками подушки набувають неприємного запаху. На них некомфортно спати.

Переваги професійного чищення подушок

Враховуючи вищенаведені факти, не виникає сумніву в необхідності чищення постільних речей. Сушіння на сонці чи вибивання допомагає тільки частково позбутися пилу, а від пилових кліщів такий спосіб не допоможе. Співпраця з професіоналами має ряд переваг:

  1. Велика ефективність чистки. Спеціалісти працюють з різними видами забруднень, навіть з найскладнішими — від вина, кави, воску, жиру тощо. В результаті виріб знезаражується — дезінфікується від грибків та кліщів.
  2. Збереження презентабельного виду виробу. Щоб самостійно почистити будь-який виріб, потрібно знати нюанси цього процесу. Так, для різних матеріалів потрібно підібрати відповідний засіб, в результаті застосування якого, наприклад, не пошкодиться тканина, не втратить свої властивості наповнювач.
  3. Правильне сушіння. Після хімчистки подушки сушать в спеціальних машинах. В домашніх умовах не всі мають можливість якісно висушити великогабаритні вироби.

Послуги хімчистки обійдуться вам дешевше, ніж покупка нових подушок. Проводити процедуру рекомендують раз на півтора року.

Як чистять подушки в хімчистці

Професіонали виконують свою роботу поетапно:

  1. Оглядають виріб, визначають вид та рівень забруднень. На цьому етапі підбирають оптимальний спосіб очищення.
  2. Проводять очищення, ефективно усуваючи різні види забруднень.
  3. Знезаражують виріб парообробленням чи бактерицидним ультрафіолетовим випромінюванням.
  4. Висушують подушку.

Чистка виконується на професійному обладнанні з використанням ефективних, екологічно безпечних засобів. Після процедури вироби знову набувають початкової форми, стають м’якими, пружними і приємними на дотик.

0 Комментариев