Гвардійські оператори FPV-дронів вдосконалюють навички управління БПЛА_НГУ в/ч 1141

news

Оператори безпілотних літальних апаратів волинського підрозділу Національної гвардії України регулярно навчаються керувати FPV-дронами.

Тренування проводять як досвідченні інструктора НГУ, котрі володіють сучасним бойовим досвідом застосування БПЛА на полі бою, так і професійні пілоти-волонтери. Нещодавно, в рамках взаємодії з профільними волонтерськими ініціативами, зокрема організацією «Військова пошта», гвардійці відточували майстерність застосування дронів.

Ефективне застосування FPV-дрона потребує системних знань і практичних вмінь. Бійці тренуються управляти дронами на різних локаціях, відпрацьовують прийоми влучного скидання і потрапляння в ціль. Досвідченні оператори зазначають, що для того, щоб керувати такою «пташкою», особливо в бойових умовах, потрібно досконало знати механіку безпілотника, а моторику керування відпрацьовувати до автоматизму.
Завдяки вбудованим камерам і системам передачі дрони дозволяють бачити поле бою в режимі реального часу, а це значить, що реагувати потрібно миттєво.

«Масове застосування FPV-дронів у бойових діях, які тривають на теренах нашої країни, виявлення та знищення живої сили й техніки російських загарбників, кардинально змінює картину на полі бою. Як показує практика – декілька відносно недорогих дронів може знищити російську техніку вартістю мільйони доларів», – ділиться своїми враженнями оператор FPV-дронів на псевдо Шафран.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев