Гурт KAZKA презентував нову пісню, кліп до якої зняли на даху багатоповерхівки

news

Відомий український гурт KAZKA представила слухачам та глядачам нову пісню “Цілувати тебе”.

Пісню опублікували 30 серпня на YouTube-каналі колективу.

Ця копмозиція показала стала справжнім експериментом для гурту. Трек став головним саундтреком серіалу “Моя улюблена Страшко”.

Композиція продовжує історію і тему пісні “Красива серцем”, яку присвятили боротьбі з булінгом і хейтом у соцмережах. Разом з нею фронтвумен групи Олександра Зарицька запустила в Instagram челендж, учасники якого поділилися своїми історіями цькування і шляхами вирішення проблеми.

“Коли ми розпочали роботу над головною піснею серіалу, у нашої команди народилось дві композиції, які вийшли напрочуд гарними та транслювали емоції головної героїні.  До якогось моменту ми не могли обрати той єдиний трек, тому разом із продюсерами серіалу вирішили залишити обидва. Якщо перша пісня, “Красива серцем”, про силу всередині кожного з нас, то “Цілувати тебе” – історія про вразливе, але водночас і найсильніше відчуття – любов. Любов до людей, навколишнього світу та коханої людини”, – поділилася Олександра Зарицька.

“Цілувати тебе” відрізняється від попереднього репертуару групи – вона звучить ширше і відкритіше. Тому для KAZKA це стало справжнім експериментом.

“Створення цієї пісні ми сприйняли як челендж. Зазвичай група працює із зовсім іншим саундом, але попри це ми, як нам здається, не загубили себе. За традицією під час створення мелодії використовували українські народні інструменти та музичні мотиви у сучасному прочитанні”, – додала Зарицька.

 

Автор статті: Ірина Велігурська

1 Комментарий

  1. Тарас
    03:31 23.09.2021

    Знову та сама тема – “Ні радісь красівай”… Ну вже набридло якось

Залишити коментар

*