Губернатор Волині обговорюватиме в Києві розвиток регіонів

news

Голова облдержадміністрації Володимир Гунчик сьогодні, 1 березня 2016 року, в рамках робочого відрядження працює у Києві. Про це повідомляють у прес-службі Волинської ОДА.

Окрім зустрічей у міністерствах і відомствах, де керівник найвищої виконавчої гілки влади краю відстоюватиме ряд злободенних та важливих для області питань, також спільно зі своїм заступником Сергієм Кошаруком візьмуть участь у засіданні міжвідомчої координаційної комісії з питань регіонального розвитку. Захід відбудеться при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Традиційно головуватиме на засіданні комісії Віце-прем’єр-міністр України – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко. Говоритимуть переважно про розвиток регіонів, підсумовуючи роботу за попередній рік та формуючи плани на нинішній. Окрім того, відповідно до порядку денного засідання, розглянуть також і генеральну схему планування територій України, а також презентуватимуть геопортал «Адміністративно-територіальний устрій України». Також варто зауважити, що під час засідання комісії обговорюватимуть стратегію «Підвищення рівня конкурентоспроможності регіонів».

По завершенні роботи міжвідомчої координаційної комісії Володимир Гунчик матиме зустріч із керівництвом Державного агентства автомобільних доріг України. Зважаючи на актуальність питання доріг області, говоритимуть переважно про фінансування ремонту та утримання доріг державного значення, зокрема, реалізації проекту «Луцьк – Львів».

Також у планах голови облдержадміністрації – зустріч із керівництвом Міністерства фінансів України. В головному фінансовому відомстві країни Володимир Гунчик підніматиме питання фінансування професійно-технічних закладів.

0 Комментариев