Графіки погодинного відключення на 10 січня для Волинської області

news

На 10 січня, вівторок, НЕК «Укренерго» встановлено для Волинської області ліміт споживання електричної енергії на території Волинської області з 00:00 до 24:00.

Електроенергію відключатимуть на Волині згідно графіків погодинного відключення

Коли у вас не буде світла – ознайомтеся за посиланням

«Волиньобленерго» нагадує, що в українській енергосистемі зберігається дефіцит потужності через пошкодження ключових об’єктів магістральних мереж по території України.

НЕК «Укренерго» доводить «Волиньобленерго» ліміт споживання електричної енергії на область, перевищення якого не допускається. ПрАТ «Волиньобленерго» у відповідності до доведених величин споживання розроблено графіки погодинного відключення по районам обслуговування філій Товариства. Ситуація динамічна – можливі екстрені відключення поза графіком у разі, якщо у НЕК «Укренерго» буде необхідність збалансувати енергосистему. Час відключення та відновлення електропостачання може відрізнятись від заявленого у графіку на 10-20 хвилин. Таке відхилення пов’язане із технологічним процесом перемикання черг службами «Волиньобленерго».

Просимо волинян пам’ятати про необхідність раціонального використання електроприладів, адже в українській енергосистемі зберігається дефіцит потужності через пошкодження ключових об’єктів магістральних мереж по території України.

Закликаємо не вмикати потужні електроприлади одночасно або, за можливості, уникнути їх використання, щоб запобігти значному навантаженню на мережі та уникнути аварійних ситуацій!

– звертаються у «Волиньобленерго» до користувачів.

0 Комментариев