Графіки погодинного відключення електроенергії на 7 лютого: Волинь отримала 58 % від необхідної для повноцінного електрозабезпечення

news

В українській енергосистемі зберігається дефіцит потужності через пошкодження ключових об’єктів магістральних мереж по території України. НЕК «Укренерго» доводить «Волиньобленерго» ліміт споживання електричної енергії на область, перевищення якого не допускається. ПрАТ «Волиньобленерго» у відповідності до доведених величин споживання розроблено графіки погодинного відключення по районам обслуговування філій Товариства. Ситуація динамічна – можливі екстрені відключення поза графіком у разі, якщо у НЕК «Укренерго» буде необхідність збалансувати енергосистему.

НЕК «Укренерго» встановлено ліміт споживання електричної енергії на території Волинської області 7 лютого.

Величина доведеного ліміту на Волинь у вівторок в середньому становить 58% від необхідної для повноцінного електрозабезпечення області.

Графіки погодинного відключення електроенергії на 7 лютого https://cutt.ly/11YPbRs

Час відключення та відновлення електропостачання може відрізнятись від заявленого у графіку на 10-20 хвилин. Таке відхилення пов’язане із технологічним процесом перемикання черг службами «Волиньобленерго».

На виконання постанови НКРЕКП від 26 березня 2022 року № 349 «Щодо захисту інформації, яка в умовах воєнного стану може бути віднесена до інформації з обмеженим доступом, у тому числі щодо об’єктів критичної інфраструктури» ПрАТ «Волиньобенерго» розміщує інформацію про час початку та закінчення перерви електропостачання споживачам із зазначенням назв населених пунктів, вулиць, будинків, корпусів тощо та назв перерв (планова, аварійна, застосування графіків обмеження споживачів) у розділі «Актуальна інформація про час початку та закінчення перерви електропостачання». Інформація у даному розділі актуалізується кожні 30 хвилин.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев