ГПУ передала до суду справу командира “Беркуту” за розгін 18 лютого

news

Повідомляє Українська правда

Генпрокуратура передала до суду обвинувальний акт щодо колишнього командира роти “Беркуту” у справі кривавого розгону демонстрантів 18 лютого 2014 року.

Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Справу направлено до Печерського райсуду, а стосується вона керівника “одного з територіальних управлінь МВС”.

Досудове слідство встановило, що очолювана підозрюваним рота “Беркуту” розганяла демонстрантів 18 лютого “на виконання явно злочинного наказу, із застосуванням фізичного насильства, перевищення влади та своїх службових повноважень”.

Вказана рота “Беркуту” діяла на вулиці Інститутській та Кріпосному провулку.

У результаті її дій, “протиправного та надмірного застосування фізичної сили, спеціальних засобів та прихованого застосування боєприпасів (набоїв) для вогнепальної зброї було заподіяно тяжкі наслідки, спричинення тяжких тілесних ушкоджень 16 особам, середньої тяжкості тілесних ушкоджень 31 особі, легких тілесних ушкоджень 59 особам, а також вчинення насильницьких дій, які завдали фізичного болю 4 особам”.

Крім того підозрюваному інкриміноване незаконне поводження із бойовими припасами.

Наразі він утримується під вартою.

Як відомо, 17 листопада ГПУ відзвітувала, що по епізоду щодо побиття активістів на вулиці Банковій 1 грудня 2013 року про підозру повідомлену екс-президенту Віктору Януковичу, екс-міністру Захарченку, Ратушняку і іншим.

У справі про спробу силового розгону Майдану в ніч з 10 на 11 грудня про підозру повідомлено екс-керівництву держави та керівникам територіального підрозділу “Беркута”.

Українська правда

Автор статті:

0 Комментариев