Гороскоп для всіх знаків зодіаку на тиждень з 22 по 28 квітня 2024 року

news

Що віщують зорі для всіх знаків зодіаку на цьому тижні 

Особлива пильність і обережність знадобиться тим, хто збирається брати участь у ділових переговорах та укладати угоди

Овен

Зараз вам ніяк не можна лінуватися – багато з того, що необхідно для реалізації задуманого, буде до ваших послуг. Не бійтеся ризикувати, підписувати контракти, піднімати ціну, швидко ухвалювати рішення.

Але і про своє здоров’я Овнам забувати ніяк не можна: не зловживайте фізичним навантаженням, алкоголем та іншими надмірностями. Бережіть серце, підвищена ймовірність стрибків тиску.

Читайте також “Великодній кошик для воїна”: у Луцькій громаді розпочалася благодійна акція

Телець

Для Тельцов цей час творчих проявів, але не широкому загалу, а у вузькому колі, в сім’ї. Зверніть особливу увагу на підростаюче покоління, приділяйте більше часу своїй сім’ї.

Постарайтеся зробити їхнє життя (і своє теж) більш радісним і красивим – сходіть до театру чи аквапарку, кафе чи виставки. Вам зараз потрібно менше працювати, більше відпочивати та обов’язково виспатися.

Близнюки

Жодних особливих подій у Близнюків поки що не передбачається. Хоча у романтичному плані вихідні вас можуть порадувати якимись несподіванками. Цей тиждень більше підходить для самостійних дій, самостійної роботи, але не фізичної, а інтелектуальної.

Якщо останнім часом у вас були проблеми у відносинах з керівництвом або іншими значущими для вас людьми, саме час виправити це, проявивши певні зусилля.

Рак

У Раків це час підвищеної працездатності. Ви легкі на підйом і переважно перебуваєте у гарному настрої та тонусі. Акумулювати всі свої сили, щоб досягти успіху на кар’єрній ниві, щоб втілити в життя якісь давно прийняті рішення.

У спілкуванні можуть виникнути складнощі, це стосується і ділової, і особистої сфер. Відвідування галасливих, розважальних заходів не бажане.

Лев

Львів має гарний час для творчих занять. Прокидається натхнення, уява. Сприятливі контакти із закордоном, звернення до юридичних інстанцій, поїздки. Але з новими починаннями варто почекати, тому що вже з початку цього періоду можуть складатися обставини, що ускладнюють активну діяльність.

Навряд чи буде розсудливим ігнорувати подібні сигнали та тенденції, краще зберегти сили та запастися терпінням. А саме: як слід продумати ще раз свої плани і намагатися не вступати в жодні позови та конфлікти, особливо з представниками влади.

Діва

Цього тижня Дівам очікується віддача від тих справ, в які ви раніше вклали чимало праці. Хоча загалом цей період можна охарактеризувати як період відстрочок і затримок. У цей час на вас може впасти гора роботи, яку вам належить переробити і довести до досконалості.

Зараз зовсім невідповідний час для якихось сміливих кроків та експериментів. Від вас знадобиться не тільки терпіння, а й певна смиренність: наполегливе бажання вирішувати свої проблеми всупереч усьому і попри все. Зберігайте спокій, правильно розподіліть свій час.

Терези

Складні соціальні та ділові питання тимчасово відходять на другий план – цей тиждень більше підходить Терезам для легкого невимушеного спілкування, зустрічей з друзями. Не залишайтеся зараз на самоті, адже в приємній компанії вам буде набагато легше отримати заряд позитивних емоцій та вражень.

Гарний період для нових знайомств, для спілкування з незнайомими людьми, але без серйозних зобов’язань та намірів. Не потрібно зараз будувати далекосяжні плани, щоб уникнути руйнування надій, що стосуються вашого майбутнього процвітання та виконання бажань.

Скорпіон

У багатьох справах та у спілкуванні у Скорпіонів настає затишшя. Ви можете постійно наштовхуватися на якісь перешкоди, а це може викликати ваше роздратування, призвести до занепаду сил. Ймовірні підступи недоброзичливців, обман. Намагайтеся аналізувати те, що відбувається, і стримувати свої емоції.

Особлива пильність і обережність знадобиться тим, хто збирається брати участь у ділових переговорах, укладати угоди. Дотримуйтесь прислів’я, що одна голова добре, але дві таки краще. При прийнятті важливих рішень, просіть пораду у компетентних та надійних людей.

Стрілець

Дуже вдалий для Стрільців час, коли ви можете взятися навіть за те, що не виходило у вас раніше. Завдяки високому тонусу та життєлюбству, ви зможете змінити себе, своє життя на краще. Цілком можливе і кар’єрне зростання і сприятливі зміни в особистому плані.

Намагайтеся більше спілкуватися та бути на виду. Вихідні також відзначені дуже сприятливим емоційним фоном, що чудово підходить і для романтичних побачень, і для дружніх зустрічей, і для приємних посиденьок із членами сім’ї.

Читайте також Путівки в “Артек” стануть доступнішими: розширено перелік категорій дітей, які можуть отримати безкоштовну путівку 

Козеріг

Козерогам необхідно бути готовими до того, що дедалі частіше якісь ваші справи не виходитимуть, гальмуватимуться чи відкладатимуться. Перечекайте цей період спокійно, нікого не звинувачуючи, але й не відступаючи від поставленої мети.

Відчуття якоїсь втрати чи душевної порожнечі може на якийсь час дезорієнтувати вас, позбавити опори, цілі у житті.

Водолій

У Водоліїв не найкращий час для звернення за юридичною чи якоюсь іншою допомогою у вирішенні особистих проблем. Але якщо сторонні перешкоди не занапастить сприятливий потенціал цього періоду, то досить успішними виявляться переговори, громадська діяльність, угоди, пов’язані з нерухомістю.

Можлива зміна житла або ремонт, продаж чи купівля засобів комунікації – комп’ютерів, принтерів, предметів розкоші для прикраси будинку.

Риби

Риби стають помітнішими, ваш авторитет зростає. Ви можете розраховувати на прихильність фортуни, підвищення на посаді, розширення сфери вашого впливу. Тиждень сприятливий практично для будь-якої діяльності, особливо фінансової.

Від вас може знадобитися висока концентрація сил і уваги на поточних справах і важливих завданнях, щоб ви нарешті змогли вирішити набридлі проблеми та відчути радість буття. Це вдалий час для вирішення особистих, справ сердечних, спілкування з коханою людиною, з дітьми, різноманітними покупками, творчістю, дизайном своєї квартири.

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев