Головне не перебрати: скільки шампанського можна випити без шкоди для організму

news

Ігристе вино – традиційний напій новорічної ночі мало не у кожного в домі. Та головне з цим напоєм не переборщити, бо бульбашки мають здатність дурманити голову.

У розумній кількості шампанське може бути корисним для здоров’я, оскільки його споживання пов’язане з проявом позитивного психологічного ефекту. Та є певна доза ігристого, вживання якої не приносить жодної, більш-менш помітної, шкоди для організму будь-якої людини.

“Можете собі дозволити один-два келихи за святковим столом. У невеликих дозах ігристе вино розслабляє, заряджає позитивною енергією, надає важливий психологічний ефект,

– розповідає кандидат фармацевтичних наук Ганна Кошечкіна.

Експертка зазначила, що якщо випити більше, ніж один-два келихи, то корисна дія напою зійде до мінімуму. Кошечкіна попередила про можливість шампанського сильно пиячити, оскільки воно містить вуглекислий газ і сприяє швидкому засвоєнню алкоголю. Випите у великій дозі воно може сприяти інтоксикації організму, яка загрожує здоров’ю.

Ігристе вино протипоказане людям з хронічними захворюваннями, вагітним і годуючим жінкам, дітям, людям з індивідуальною непереносністю цього напою,

— підсумувала Кошечкіна.

0 Комментариев