Футболісти “Севільї” ополчилися проти Коноплянки

news

Іспанські ЗМІ знайшли причину того, що справи Євгена Коноплянки у “Севільї” йдуть не найкращим чином останнім часом. Український півзахисник не поладив з провідними гравцями команди, через що весь колектив знаходиться на сьомому місці у чемпіонаті.

Бойкот 26-річному футболісту збірної України оголосили Хосе Антоніо Рейес, Евер Банега, Мікаель Крон-Делі та Вітоло. Основна гвардія андалусійців ігнорує Коноплянку на тренуваннях та не асистує йому на полі, навіть коли Євген у вигідній позиції.

Основним чинником ополчення футболістів “Севільї” проти Коноплянки є той факт, що він нібито не розуміє філософії гри команди. Також партнерів українця дратує й те, що ЗМІ роздули навколо нього не аби який галас.

Нагадаємо, в останньому матчі севільців проти мадридського “Атлетіко” Коноплянка навіть не вийшов на поле. Тренер колективу Унаї Емері регулярно пояснює його відсутність у складі періодом адаптації.

Цікаво, але Євгену вже 26 років, тобто молодістю його перебування на лаві запасних виправдати тяжко. Українець провів не один хороший поєдинок за новий клуб, а у протистоянні з “Реалом” взагалі став найкращим на полі.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев