Фритюрниця 2022 – як зробити правильний вибір?

news

Страви, приготовлені у фритюрі, полюбляє багато людей. Недоліком такого приготування є необхідність використання великої кількості олії. Сьогодні виробники представляють вашій увазі альтернативу звичайній фритюрниці – фритюр з гарячим повітрям. І вибрати такий аксесуар на кухню в Естонії можна на сайті kuumaohufrituur.ee. В цій статті ми розглянемо деякі аерофритюрниці.

Найкращі виробники аерофритюрів в 2022 році

Чому перевагу краще надавати аерофритюрниці? По-перше, для приготування страви в ній практично не використовується олія. Таким чином, всі страви з аерофритюру є корисними для нашого здоров’я. По-друге, фритюр з гарячим повітрям набагато простіше почистити. Для більшості господинь ці дві переваги будуть вагомим аргументом при виборі такого аксесуару.

Спеціалісти сьогодні виділяють три основних виробника, у яких найкращі аерофритюри:

  • Xiaomi;
  • Cosori.;
  • Philips.

Кожна фритюрниця має свої особливості. І вже вибір залежить від побажань кожної господині. При порівнянні тридцяти аерофритюрниць було встановлено, що найбільш популярними є вироби від Philips.

Аерофритюрниці Philips

Сьогодні лідерами серед аерофритюрниць є Philips XXL та Philips XXL Premium. Це сучасні кухонні пристрої, які дають змогу приготувати смачну вишукану їжу практично без використання жиру. Такі страви будуть не лише неймовірно смачними, але й корисними для нашого здоров’я.

Аерофритюрниці від Philips дають змогу встановлювати програми для приготування різних страв. Господиня має можливість повністю контролювати процес приготування страв за допомогою сенсорного екрану. Аерофритюрниця Philips Premium дає змогу приготувати страву для великої компанії, так як має об’єм більше 7 літрів. Крім того, пристрій можна мити в посудомийній машині.

Але фритюрниці від  Philips все ж мають певні недоліки:

  • Philips XXL має великі розміри та займає багато місця на кухні;
  • пристрої не мають кнопки паузи, що іноді ускладнює процес приготування.

Доступна фритюрниця від Xiaomi

Цього виробника обирають ті господині, яким не треба годувати велику родину. Xiaomi пропонує своїм клієнтам невеликий пристрій, з допомогою якого можна приготувати і гриль, і просто посмажити продукт. Відразу в пристрої встановлено сім режимів приготування страв. Крім того, тут додається ще й книга рецептів, що полегшує процес знайомства з новим приладом.

На відміну від аерофритюрів від Philips, Xiaomi має невеликий об’єм – всього 2,6 літра. Сьогодні можна придбати аерофритюр в чорному або білому кольорі. Поверхня приготування має антипригарне покриття, яке досить легко очистити. До недоліків також можна віднести і малу міцність конструкції.

0 Комментариев