Фарбування волосся цієї осені: що спробувати

news
Для усіх, хто не хоче фарбувати волосся від слова “ніколи”, у нас гарна новина: в моді русявий колір волосся. От просто натурально русявий, без найменшого омбре. Якщо у вас такий – просто радійте, вам пощастило. Якщо все не так, ось найтрендовіші кольори для фарбування цієї осені:

Рудо-русявий

Ну майже природний. В такому відтінку чітко відчувається подих теплого осіннього дня – варіації на тему медово-золотистого, рудого та блонду легко створюють такі образи. Залишилося знайти вправного майстра.

Попелястий блонд

Цей відтінок був в топі трендів літа і перебрався в осінній тренд-лист без втрати позицій. Такими темпами ви цілком можете не розлучатися з пронизливим холодним блондом аж до морозів. І в морози також лишатися на піку тенденцій.

Чистий чорний

Більшість стилістів на показах колекцій AW19/20 зробили акцент саме на ньому. Вибираємо якомога більш насичений тон – а якщо вдасться, то доходимо до межі і носимо колір воронячого крила.

Чорний з білим

Відросле коріння – давно не новина в трендах фарбування, проте саме в цьому сезоні воно займає пріоритетну позицію. І саме в комбінаціях з платиновим блондом.

Вогненно-рудий

Осінь – час, створений для всіх відтінків рудого і червоного: якою б яскравості не був обраний тон, він буде виглядати органічно серед різнобарвного листя і золотистих променів осіннього сонця. Якщо таке фарбування здається вам досить ризикованим кроком, можна обмежитися меліруванням або технікою шатуш.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев