Фахівці Луцького МЦЗ розповіли слухачам про професійне навчання безробітних. ФОТО

news

Фахівці Луцького міського центру зайнятості 4 липня 2017 року провели інформаційно-розясювальну роботу з слухачами навчального центру Автоскладального заводу №1 ПАТ “АК “Богдан моторс”, які здобувають професію «Водій тролейбуса». 

Повідомляє Луцький МЦЗ на своїй офіційні сторінці у “Фейсбук”.
Професійне навчання безробітних здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Юристконсульт Луцького міського центру зайнятості Наталія Макарук наголосила присутнім на тому, що у разі припинення профнавчання за направленням держаної служби зайнятості без поважної причини, безробітний зобов’язаний повернути загальну суму коштів витрачених на його навчання.


Протягом навчання слухачі зобов’язані:
• вчасно прибути до навчального закладу;
• відвідувати заняття відповідно до розкладу занять, не пропускати занять без поважної причини поважними причинами є хвороба безробітного, догляд за хворою дитиною, участь у заліково-екзаменаційній сесії, що підтверджено відповідними довідками);
• не порушувати правил внутрішнього розпорядку навчального закладу;
• у повному обсязі пройти курс навчання, отримати документ про присвоєння кваліфікації;
• на наступний день після завершення навчання прибути до центру зайнятості з документом, отриманим після навчання, паспортом та трудовою книжкою.
В ході спілкування стало зрозумілим, що заняття безробітним подобається. Бажаємо їм цікавого та пізнавального навчання за професією «Водій тролейбуса».
Навчання триватиме до 24 листопада 2017 року. Після закінчення навчання безробітні отримають посвідчення водія категорії «Т» та будуть працевлаштовані на Комунальне підприємство «Луцьке підприємство електротранспорту».

0 Комментариев