Фахівчиня системи БПД Волині посприяла у створенні молодої сім`ї

news

Створення сім’ї – один із найважливіших життєвих етапів практично кожної людини.  Право на створення сім’ї має особа, яка досягла шлюбного віку. Відповідно до вимог Сімейного кодексу України шлюбний вік для чоловіків та жінок встановлюється у 18 років. А що ж робити, коли перше кохання у 16 років призводить до наміру жити однією сім’єю і вже скоро очікується народження дитини?

З таким питанням до Локачинського бюро правової допомоги звернулася малолітня клієнтка. Дівчина розповіла, що закохалася у свого обранця з першого погляду та вирішила присвятити своє життя саме йому. Батьки пари виявилися не проти їх союзу, а згодом дівчина дізналася, що при надії.

Фахівчиня Локачинського бюро Алла Рибка, спілкуючись із клієнткою, роз`яснила їй, що надання права на шлюб особі у віці до 18 років віднесено до компетенції суду, тому рекомендувала зібрати усі документи для написання необхідної заяви, щоб шлюб можна було узаконити в установленому порядку.

У разі виникнення ситуації, коли особа бажає одружитися, але їй не виповнилося 18 років, вона звертається до суду із заявою про надання права на шлюб, де зазначає, що згідно зі ст. 22, 23 Сімейного кодексу України, має право на укладення шлюбу. Також у даній заяві необхідно обґрунтувати, що укладення шлюбу відповідає інтересам особи та надати наступні докази, які є підставами для надання такого права, а саме: довідка з медичного закладу про вагітність, свідоцтво про народження дитини тощо. Після реєстрації шлюбу неповнолітні набувають повної цивільної дієздатності, як повнолітні”, – прокоментувала Алла Рибка.

Юристка ознайомилася із матеріалами справи клієнтки та підготувала заяву до Локачинського районного суду про надання права на шлюб.

Відтак, завдяки професійним діям фахівчині системи БПД Волині, вдалося довести, що надання права на шлюб повністю відповідає інтересам заявниці: вагітність, намір створити сім’ю та офіційно зареєструвати шлюб з батьком майбутньої дитини, який здатний утримувати сім’ю.

За результатами розгляду справи, суд відповідну заяву задовольнив повністю.

0 Комментариев