Експерти Promocodius розповідають, які промокоди українці шукали найчастіше в 2022 році

news

Повномасштабна війна з РФ негативно вплинула на всі сфери життя українців, змусивши пристосовуватися до нових умов та шукати способи зберегти звичний побут посеред повітряних тривог, обстрілів і руйнувань.

Багато змін сталося і в онлайн-торгівлі – в березні-квітні 2022 року показники продажів сильно впали, але вже влітку можна було говорити про поступове відновлення сегменту. Восени стало зрозуміло, що саме інтернет-магазини є найбільш перспективними. Безпека під час шопінгу, цілодобовий доступ, швидка доставка в будь-який регіон та безліч знижок – основні переваги, завдяки яким онлайн-сектор вистояв і продовжив розвиватися.

Схожа ситуація спостерігалася під час пандемії коронавірусу – дослідження promocodius.com, одного з найбільших українських сайтів промокодів, демонструє, що тоді українці почали замовляти в інтернеті більшість товарів. І хоч після завершення локдауну ситуація трохи виправилась, чимало покупців так і продовжили робити покупки онлайн. Під час війни ця тенденція буде довгостроковою і очікується, що до офлайн-магазинів повернеться не більше 50% клієнтів.

Категорії товарів, під час замовлення яких українці найчастіше застосовували промокоди

Найвищі показники продажів протягом 2022 року зафіксовані в групах товарів щоденного вжитку і деяких окремих позицій.

Що українці купували в 2022 році з промокодами частіше всього:

  • Косметика та парфумерія, засоби для догляду, побутова хімія – близько 20% всіх застосованих знижок.
  • Гаджети та електронні товари, побутова техніка – на ці категорії товарів прийшлося близько 15% використаних промокодів.
  • Одяг, взуття, аксесуари – шукали знижки 22% покупців.
  • Продукти харчування – в цій категорії зафіксовано до 18% використаних промокодів.
  • Товари для дітей – пропозиції зацікавили 11% покупців.

Найбільше промокодів було використано на купівлю різноманітних обігрівачів, освітлювальних пристроїв, дитячого одягу та взуття, декоративної та доглядової косметики сегменту мас-маркет, парфумів мідл-ап, смартфонів, роутерів, пауербанків.

Види знижок та пропозицій, які користувалися найбільшою популярністю

Акцій та рекламних кампаній було проведено багато, але не всі з них привернули увагу великої кількості покупців.

Коли найчастіше використовували промокоди:

  1.  Великі розпродажі – сезонні, перед святами, в дні «Чорної п’ятниці» привернули увагу 58% відвідувачів сайту промокодів.
  2.  Безкоштовна доставка – з огляду на те, що більшість перевізників підвищили ціни на послуги, шанс зекономити зацікавив багатьох користувачів.
  3.  Знижки на вибрані позиції чи категорії – також були популярними, особливо в групах електроніки, одягу, косметичних, доглядових засобів.
  4.  Цікаві акції від магазинів – можливістю отримати третій товар в чеку в подарунок, знижку на другу-третю позицію скористалося близько 67% клієнтів онлайн-магазинів.
  5.  Швидкі розпродажі – вигідні пропозиції на вихідні, конкретні дні чи навіть години клієнти чекали з нетерпінням, а потім миттєво розкуповували товари зі знижками до 80%. Кожен другий чек в онлайн-магазинах косметики, парфумерії, побутової хімії та доглядових засобів був сформований саме під час таких акцій.

Онлайн-магазини намагалися створити максимально сприятливі умови для покупок і це допомогло значно збільшити показники продажів.

0 Комментариев