Е-лікарняний: як роботодавцю дізнатися інформацію про е-лікарняний працівника

news

Із появою е-лікарняних у роботодавців та працівників виникає чимало питань. І це не дивно.

Одним із найпоширеніших є питання, як роботодавець має дізнатися інформацію про е-лікарняний працівника? Про те, як це зробити розповідає golovbukh.ua

Роботодавці взаємодіють із Електронним реєстром листків непрацездатності через Електронний кабінет страхувальника (роботодавця) вебпорталу електронних послуг ПФУ.

Для того, щоб стати користувачем е-кабінету роботодавця, потрібно увійти на вебпортал за допомогою електронного цифрового підпису. Після реєстрації в Електронному кабінеті страхувальника для роботодавця у розділі «Страхувальникам» відкриваються можливості для:

  • перегляду відомостей про трудову діяльність;
  • перегляду звітних відомостей страхувальника;
  • запису на прийом;
  • запиту на підготовку паперових документів;
  • надсилання звернення — питань, пропозицій, скарг, клопотань;
  • отримання даних страхувальника з Єдиного реєстру страхувальників; перегляду всіх звернень до ПФУ;
  • надсилання запиту на отримання електронних документів; отримання даних з Електронного реєстру листків непрацездатності.

При переході за кнопкою «Дані з Електронного реєстру листків непрацездатності» в розділі «Страхувальникам» в особистому кабінеті адміністратора роботодавця відкривається можливість електронної форми перегляду усіх записів про тимчасову непрацездатність працівників роботодавця, що зареєстровані в Електронному реєстрі листків непрацездатності на підставі медичних висновків про тимчасову непрацездатність.

До теми:

Е-лікарняний: як діяти працівнику, якщо йому відкрили е-лікарняний

Е-лікарняний: як діяти роботодавцю, якщо його працівнику відкрили е-лікарняний

0 Комментариев