Е-квитки: чи можна вказувати свої дані? Чи це безпечно?

news

У соціальних мережах порушують питання щодо збору та захисту персональних даних, які необхідні для отримання електронного квитка учнями загальноосвітніх навчальних закладів та пільгових категорій громадян.

У Луцькій міській раді запевнили, що неодноразово проводилися наради за участю представників мерії, ТОВ “СІТІ КАРД СИСТЕМ”, Управління Служби безпеки України у Волинській області та Управління Держспецзв`язку у Волинській області щодо виконання Закону України “Про захист персональних даних” при запровадженні електронного квитка.

Представники ТОВ “СІТІ КАРД СИСТЕМ” надали усі необхідні документи щодо сертифікації обладнання, захисту мереж, зберігання інформації тощо. Тому всі особисті дані представників пільгової категорії громадян, учнів закладів загальної середньої освіти та їх батьків будуть надійно захищені у відповідності до вимог чинного законодавства.

Відтак, в мерії наголошують, що з даних, зазначених у заявах батьків, до бази даних автоматизованої системи обліку та оплати проїзду вноситимуться лише прізвище, ім’я, по батькові дитини, назва населеного пункту (без вулиці, будинку), вид та тип електронного квитка, центр видачі, дата видачі, мобільний телефон, електронна пошта, серія та номер документу-посвідчення, що надає право на пільговий проїзд. Внесені дані не підлягають розповсюдженню, копіюванню, експорту з системи, навіть оператор карткового центру не матиме доступу до інших дій, окрім внесення вищевказаних даних.

Заповнені заяви у картковому центрі не зберігатимуться, а передаватимуться у міську раду.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев