Диво в Нововолинську: мама та дитина в безпеці завдяки майстерності акушерів-гінекологів!

news

Нововолинські акушери-гінекологи знову врятували життя: мама та немовля в безпеці!

Нещодавно акушер-гінекологи Нововолинської ЦМЛ продемонстрували свій високий професіоналізм, рятуючи життя мамі та новонародженому.

У жінки, яка перебувала на обліку з вагітності в КНП “Нововолинська ЦМЛ”, було виявлено невелику кісту. Лікарі акушер-гінекологи вирішили активно спостерігати за розвитком кісти протягом вагітності.

Читайте також Волинські поліцейські повідомили деталі ДТП з постраждалими у Тростянці

На останніх термінах вагітності кіста почала стрімко рости. Консиліум лікарів прийняв рішення прооперувати жінку вже після пологів. Пологи пройшли природним шляхом.

У післяпологовому періоді жінка відчувала сильні болі, тому їй була проведена операція. З живота було видалено кісту яєчника об’ємом 6 літрів, яка заповнювала всю черевну порожнину.

Важливо пам’ятати:

  • Народження дитини з кістою, виявленою під час вагітності, можливе, але за умови постійного спостереження кваліфікованих лікарів.
  • Якщо кісту діагностують до зачаття, пацієнтці рекомендується спостереження та, за необхідності, лікування (включаючи оперативне втручання). Вагітність рекомендується планувати через 2-3 місяці після лікування.

Шановні жінки, не нехтуйте профілактичними оглядами! Це особливо важливо перед плануванням вагітністі.

Читайте також Путівки в “Артек” стануть доступнішими: розширено перелік категорій дітей, які можуть отримати безкоштовну путівку 

За інформацією: Нововолинської центральної міської лікарні 

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев