Двомісячна волинянка потребує термінової допомоги

news

Мартинюк Дарина Миколаївна – маленька двомісячна дівчинка, яка уже знає ціну болю та несправедливості. Вона народилася 27 лютого 2016 року із страшним діагнозом екстрофія сечового міхура (вроджена вада розвитку сечового міхура, при якому сечовий міхур виявляється не всередині, а зовні).

Про це інформують у Фундації розвитку громад.

«Історія цієї сім’ї нас вразила. У батьків четверо дітей: Олексій (14 років), Володимир (9 років), Марійка (5 років) та двомісячна Даринка. Наймолодшу спіткало чимале горе – вона народилася без сечового міхура. Тож наразі просто необхідним є проходження операції та відповідного курсу лікування. Коштів на це у сім’ї катастрофічно не вистачає: доходи мінімальні. Закликаємо усіх не бути байдужими до чужого горя й допомогти, адже таке лихо може спіткати кожного!», – звертається керівник відділу проектів організації Олена Ярощук.

Уже у цю неділю, 24 квітня батьки дівчинки разом із маленькою Даринкою поїдуть у Білорусь, аби вже з понеділка розпочати лікування. Справа у тому, що українські лікарі, на превеликий жаль, не мають необхідних знань та досвіду для проведення відповідної операцій, тож поїздка закордон є просто життєво необхідною.

Попередня вартість лікування, а отже, нормального життя дівчинки, складає 10 000 доларів, яких у сім’ї просто немає. Крім того, якщо ця (перша) операція пройде успішно, то згодом дівчинка потребуватиме ще дві планові операції. Тож допоможіть хто чим може, адже наразі кожна гривня є неймовірно важливою. Нехай добрі справи повернуться вам сторицею!

Банківські реквізити для пожертв з позначкою «на лікування Мартинюк Дарини»:

  • картка «ПАТ КБ Приватбанк» 5169 3305 0563 6214 (Михальчук Роман Ростиславович, голова ГО «Фундація розвитку громад»);
  • р/р 26009055504051, «ПАТ КБ Приватбанк», МФО 303440, ЄДРПОУ 37707135.
0 Комментариев