Друк брошур: головні переваги та особливості цього виду поліграфії

news

Компактні інформаційно-рекламні книжечки залишаються популярним інструментом у роботі маркетологів, промоутерів, менеджерів. Це зручна поліграфія для детальної презентації товару чи послуги, опису цілої лінійки продукції. Друк брошур позиціонується і як різновид корпоративної поліграфії. Адже це вдалий спосіб розповісти про історію бренду, його філософію, новітні технології та матеріали. Що потрібно враховувати, плануючи виготовлення брошур? І які особливості цієї поліграфії?

Чим брошури відрізняються від буклетів

Нерідко ці два види поліграфії плутають. Головна відмінність між ними полягає у розмірі та кількості сторінок. Буклети зазвичай складаються лише з одного аркуша паперу, який згинається декілька разів для створення компактного розміру. Найпопулярніші формати буклетів –  від А4 до А6. Їх традиційно використовують для залучення уваги до певного продукту чи послуги, запропонованої компанією.

Через компактні розміри буклети не можуть містити великі обсяги інформації. Вони лаконічно розповідають про основні характеристики товару, вказують на перелік переваг та містять контактну інформацію.

Брошури мають більшу кількість сторінок і складаються з кількох аркушів, зшитих між собою. Розміри брошур також можуть суттєво варіювати – від А6 до А3. І головна перевага цього виду рекламної поліграфії в тому, що клієнтам можна презентувати значно більше цінної інформації, доповнюючи інфографікою, зображеннями, порівняльними табличками, фото.

Які переваги рекламних брошур

  • Інформаційний обсяг. Брошури дозволяють розмістити більше текстів та зображень, ніж такі популярні види рекламної поліграфії, як листівки, флаєри, візитні картки.
  • Різноманіття представленої інформації. Брошури можуть створюватися для опису продукту або послуги, переліку переваг та особливостей. Їх можна використовувати як інформаційну, навчальну поліграфію та книжечки-інструкції.
  • Швидкість друку. Маючи компактні розміри, рекламні брошури легко виготовляти великими накладами протягом коротких термінів.
  • Широкий спектр застосування. Цей вид друкованої продукції можна роздавати на виставках, ярмарках, у магазинах, офісах, а також надсилати поштою із комерційною пропозицією.
  • Різні види форматів. У залежності від вимог, брошури можуть бути створені у різних розмірах, містити різну кількість сторінок. Ця поліграфія може бути як повноколірною, так і чорно-білою.
  • Бюджетне рішення. Можливість обирати різні формати та товщину брошур дозволяє друкувати поліграфію чітко в межах запланованого бюджету.

Розробляючи макет брошури, варто пам’ятати, що кількість сторінок у рекламній книжечці завжди повинна бути кратною 4. Адже за своєю конструкцією вона складаються із декількох розворотів, що скріплені скобами. А кожен розворот – це завжди 4 сторінки видання. На сайті типографії xprint.com.ua ви можете замовити швидке виготовлення рекламних чи інформаційних брошур та розроблення їхнього макету «з нуля» професійними дизайнерами.

0 Комментариев