До уваги одержувачів житлових субсидій! всім одержувачам житлових субсидій з січня 2022 року буде проведено автоматичний перерахунок

news

На позачерговому засідання Волинської регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол від 28.12.2021 № 9) було прийнято рішення про скасування на території Волинської області з 30 грудня 2021 року “червоного” рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

У зв’язку з цим, відповідно до пункту 4 постанови Кабінету Міністрів України від 11.08.2021 № 842 “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” всім одержувачам житлових субсидій з січня 2022 року буде проведено автоматичний перерахунок призначеної субсидії.

Зокрема, буде знято збільшені на 50 відсотків соціальні норми на деякі послуги (водопостачання; водовідведення; постачання гарячої води; постачання та розподіл природного газу та електроенергії), які діяли на період перебування Волинської області у “червоній” зоні протягом листопада-грудня 2021 року.

 

Департамент соціальної політики

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев