До Луцька їдуть собаки-супергерої із улюбленого дитячого мультика “Щенячий патурль”

news

Хоробрі цуценята Скай, Крепіш, Зума, Маршал, Роккі, Чейз і, звичайно, відважний хлопчик Зік Райдер  поспішають до своїх маленьких шанувальників у Луцьк!

В суботу 27 серпня 2022 об 11:30 у приміщенні Волинського музично-драматичного театру, що за адресою Театральний майдан, 1, хлопчаки та дівчата зустрінуться з популярними супергероями на захоплюючій інтерактивній виставі за участю акторів Київського театру ростових ляльок.

Дозвольте мрії свого малюка справдитися! Приходьте на чудову виставу.

Для всіх дітей Щенячий Патруль – приклад для наслідування. Сміливі цуценята та Райдер ніколи не залишаються байдужими до чужої біди. При цьому їх не лякають перешкоди на шляху.

Використовуючи свої таланти та вміння, герої завжди можуть ухвалити вірне рішення та розібратися з будь-якими труднощами. Сюжет вистави побудований таким чином, щоб кожен маленький глядач зрозумів: взаємодопомога, взаєморозуміння та добрі наміри – найкращі порадники у складній ситуації. А добро завжди повернеться сторицею. Кожна дитина буде залучена до пригод і разом із цуценятами-рятівниками навчиться долати свої страхи, вірити в себе і не зупинятися на шляху до високої мети.

На дітей чекають веселі інтерактивні номери, багато позитивних емоцій та несподіваних зустрічей. Малюкам точно сподобається. Цуценята-рятувальники чекають на друзів!

Вартість квитків від 120 грн.
0 Комментариев