До Луцька їде найромантичніший рок-гурт

news

Фіналісти шостого сезону співочого шоу «Х-Фактор» гурт «Біла вежа» в рамках всеукраїнського туру завітають до Луцька.

«Біла Вежа» – це феномен в українському музичному світі. Хлопці успішно доводять, що  можна уникнути стандартів та ярликів сучасного шоубізу та створити свій унікальний музичний образ і стиль. Гурт «Біла Вежа» вважають одним з найромантичніших рок-гуртів України.

Наразі хлопці записали другий альбоми та випустили п’ять синглів. У репертуарі гурту є пісні, які надзвичайно близькі музикантам, та, які дійсно любить публіка. На деякі з них були відзняті відео-кліпи. Загальна кількість переглядів відео з виступами гурту на Youtube вже перевищила 600 000.

Гурт багато виступає з сольними концертами та вже грав на великих українських фестивалях: «Крок», «Червона Рута», «Славське Рок» тощо. Крім того, музиканти активно долучаються до благодійності і виступають з цією місією на концертах та фестивалях, беруть участь у соціальних проектах, таких як «Арт-пікнік» Слави Фролової. Восени 2014 року гурт «Біла Вежа» презентував публіці велику акустичну програму «Симфонія миру» у супроводі національного симфонічного оркестру.

Концерт відбудеться 26 березня у пабі «ЛучеSк» (вул. Крилова, 1) о 20:00. Організатором є NLL PROMO GROUP.

Квитки можна придбати за тел. 0660345631, а також у самому пабі «ЛучеSк». Ціна: 60 грн – попередній продаж, 80 грн – у день заходу.  Бронювання столиків: 099 540 55 35.

Детальніше про концерт можна дізнатися у спільноті події.

 

0 Комментариев