До Дня захисників і захисниць України випустять фільм «Вовк. Страху нема»

news

У кінці вересня на екрани кінотеатрів вийде український фільм під назвою “Вовк. Страху нема”. Ця стрічка планується до виходу до Дня захисників і захисниць України.

Фільм не має вікових обмежень, тож його можна буде переглядати з дітьми.

“Вовк. Страху нема” – національний фільм, який розповідає про Сили спеціальних операцій (ССО) Збройних Сил України. Це кіноповість, яка досліджує філософію українських захисників та воїнів ССО ЗСУ, а також розкриває історичну правду про їхніх предків та сучасників.

Особливістю цього фільму є те, що операцію “Вовк” на екранах озвучили військовослужбовці Повітряних сил ЗСУ. Важливо відзначити, що цей фільм був створений незалежними авторами та режисерами без державної підтримки, завдяки підтримці українських громадян та компаній.

Процес створення цього кіно тривав три роки і є результатом співробітництва між цивільними кіномистками Анною Мартиненко та Тетяною Кулаковською і командуванням, командирами бойових підрозділів та воїнами Сил спеціальних операцій ЗСУ. Важливо також відзначити, що обличчя та голоси героїв фільму були замасковані, щоб зберегти їхню анонімність.

Це кіноісторія вдячністі за невтомну 10-річну оборону рідної землі нашими ЗСУ, вшанування воїнів, які віддали свої життя за волю і незалежність України. Для ветеранів АТО і ООС, для кожного воїна, який зараз на фронті, для родин воїнів і загиблих героїв, для всіх родів військ ЗСУ. Наш фільм – це громадянська вдячність і шана, красива мова про найголовніших людей країни – воїнів,

– зазначають режисерки фільму Анна Мартиненко та Тетяна Кулаковська.

0 Комментариев