До 400 тисяч учнів з України готові прийняти на навчання школи Польщі

news

Близько 180 тисяч дітей з України стали вимушеними учнями польських шкіл. На сьогодні ця цифра зменшилася на 10 тисяч. Діти разом з батьками повернулися до рідної країни.

Попри виїзд людей назад в україні, Міністерство освіти і науки Польщі готується до максимального навантаження у новому навчальному році. Оскільки спрогнозувати розвиток ситуації в Україні не можливо та не відомо скільки біженців прибудедо кінця року. Про це повідомив заступник міністра освіти і науки Польщі Томаш Ржимковський.

Система освіти Польщі у вересні повинна бути готова прийняти до 400 тисяч українських дітей. Це вдвічі більше, ніж зараз навчають у польських школах.

Влітку діти з України можуть насолоджуватися відпочинком нарівні зі своїми польськими однолітками. Зокрема, для них відкриті літні табори та залучаються волонтери зі скаутських організацій, що сприяє вивченню польської мови та інтеграції в суспільство.

Оскільки існують проблеми з мовою викладання для українських учнів, то міністерство освіти Польщі планує зміни в законі, які дозволять працювати українським вчителям.

Частково це вже було реалізовано весною, коли українським вчителям пропонували посади асистентів у польських школах.

0 Комментариев