Депутат пропонує встановити у Луцьку «штучку» від спеки
Депутат Луцькради розповів про своє відрядження разом із секретарем міської ради Юлією Вусенко та депутатом Наталією Бундою до Польщі. Під час поїзди він побачив цікаву «штучку».
Про це депутат Микола Яручик повідомив під час озвучення свого депутатського запиту 26 жовтня під час засідання сесії міської ради.
Як розповів депутат, у польському місті Жешув, вони побачили стаціонарний зрошувач. За словами Яручика, люди проходили повз та охолоджувалися від спеки.
Депутат попросив встановити влітку такі конструкції і у Луцьку, щоб люди могли охолоджуватися від спеки, враховуючи, що вартість їхня не є великою.
Депутати підтримали запит колеги.
Автор статті: Мар'яна Метельська
