Депутат пропонує встановити у Луцьку «штучку» від спеки

news

Депутат Луцькради розповів про своє відрядження разом із секретарем міської ради Юлією Вусенко та депутатом Наталією Бундою до Польщі. Під час поїзди він побачив цікаву «штучку».

Про це депутат Микола Яручик повідомив під час озвучення свого депутатського запиту 26 жовтня під час засідання сесії міської ради.

Як розповів депутат, у польському місті Жешув, вони побачили стаціонарний зрошувач. За словами Яручика, люди проходили повз та охолоджувалися від спеки.

Депутат попросив встановити влітку такі конструкції і у Луцьку, щоб люди могли охолоджуватися від спеки, враховуючи, що вартість їхня не є великою.

Депутати підтримали запит колеги.

Автор статті: Мар'яна Метельська

0 Комментариев